Голуб. До чого сниться Голуб

Бачити у сні голубів і чути їх воркування — означає мир в сім’ї і радість дітонародження. Дівчині подібний сон — обіцяє швидкий і радісний шлюбний союз.

Сон, в якому голуби є чиєюсь здобиччю або ви самі на них полюєте — свідчення того, що жорстокість вашої натури проявиться і в ваших ділових відносинах і, одночасно, сон застереже вас від низьких і низинних утіх.

Бачити у сні летять голубів — означає, що вам не треба побоюватися непорозумінь, а також можливі звістки від далекого друга.

Чути голос самотнього голуба — передвіщає нещастя, то ж обіцяє і бачення мертвого голуба.

Сонник закоханих
Голуб — символ миру, спокою та сімейного благополуччя. Бачити голубів у сні або чути їх воркування — обіцяє радість і щастя. Дівчині подібний сон — передвіщає щасливий шлюб.

Летючий голуб — знаменує звістку від коханої людини. Мертвий голуб — означає самотність і розлуку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Голуби уві сні — це знак домашнього затишку і сімейного щастя.

Годувати голуба з рук — символізує вашу турботу про сім’ю.

Якщо ви бачите, що хтось годує голубів — це є підказкою, що говорить, що вам слід більше дбати про свій будинок.

Спостерігати полювання на голубів у сні — попередження про те, що ваша жорстокість і душевна черствість можуть зруйнувати сімейне щастя.

Кішка, скрадлива за голубами — є попередженням про можливий підступність і інтригах, здатних призвести до розладу в сім’ї.

Жіночий сонник
Якщо ви уві сні побачили голуба — вам зовсім не варто турбуватися про своє майбутнє, воно порадує вас швидким і вдалим заміжжям.

Сонник XXI століття
Побачити в сні літаючих голубів — означає, що вам належить спілкування з впливовою людиною, що обіцяє вам нові зв’язки і знайомства, багато голубів бачити — на щастя і взаєморозуміння в сім’ї, будинки голуба бачити — до сімейних радощів і задоволень.

Білі голуби уві сні — до удачі, сизі і чорні — до розпачу, розладу, тузі.

Чути воркування голубів — означає отримати дружню пораду, до якого варто прислухатися, бачити цілуються голубів — це щастя і радість закоханим.

Годувати голубів — значить бути коханим, зловити — до побачення, весіллі, невдало ловити голубів — до неприємностей, є їх — до нудьги і розчарувань, випускати — до розлуки.

Голубник бачити — до прибутку, мати — до швидкого виконання задуманого.

Англійська сонник
Щастя і удача чекають того, кому наснилися голуби — цей сон обіцяє повагу і любов друзів, спокій і достаток у домі. Велике щастя знайдете Ви і в любові.

Але якщо в сні Ви почули плач горлиці — біда не змусить себе довго чекати. Цей сон передвіщає смерть друга.

Підстрелений голуб — теж може означати чиюсь передчасну смерть.

Закоханому сон про голуба — дарує пристрасну взаємну любов, одруження на обраниці і щастя з нею на довгі роки.

Якщо у сні Ви милуєтеся голубами високо в небі — чекайте важливої ​​звістки, яке багато що змінить на краще в Вашій долі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі