Гора. До чого сниться Гора

Гори уві сні — це відображення ваших праць, задумів і звершень.

Бачити їх вдалині — знак того, що незабаром вас чекає велика і важка робота, яка, можливо, підніме вас.

Якщо ви піднімаєтеся в гору без втоми — це означає, що грандіозна робота, за яку ви взялися чи збираєтеся взятися, вам по плечу і обіцяє привести вас до успіху.

Втомитися, піднімаючись в гору — означає, що ви звалили на себе занадто багато. Бути може, вам варто на якийсь час відкласти свої справи?

Довгий ланцюг гір — свідчить про те, що якась справа отримає своє продовження.

Дістатися до вершини і побачити за нею обрив — означає, що в якомусь важкій справі ви досягли апогею і намагатися його поліпшити не слід, це тільки зашкодить і вам, і вашій справі.

Лісисті схили гір — символізують попутні справи, відволікаючі вас від головного.

Якщо ліс заважає підніматися нагору — це означає, що для успіху вам необхідно не відволікатися, зосередившись на основному.

Побачити на горі стародавні руїни — передвіщає несподівану удачу.

Гарний палац або замок на вершині гори — знак того, що ваші старання обернуться для вас матеріальною вигодою і славою.

Однак якщо замок має похмурий, страхітливий вигляд — це, навпаки, застерігає вас від надмірно амбітних планів.

Сонник Хассе
Гори бачити — отримати захист; ходити по них і підніматися вгору — труднощі і перешкоди; облисіння — невірність; з руїнами — виграш; вогнедишні — велика небезпека; сходити на гори — уникнути засідки; зі сніговими вершинами — піднесені наміри; голі — тривога; бути оточеним горами — користуватися своїми здібностями; сходити і не мати сили далі йти — твоє підприємство падає; гористий пейзаж — без великих зусиль отримати користь.

Сонник від А до Я
Бачити у сні гору — отримати користь або вигоду, не витрачаючи зусиль.

Бачити гірський ландшафт — щоб домогтися свого, вам доведеться проявити кмітливість, спритність і діяти на свій страх і ризик.

Підніматися на гору — через копітку працю знайти заслужений успіх. Якщо вам сниться, що ви по вузькій стежці їдете верхи на коні по самому краю гірського ущелини — значить, наяву досягнете дуже міцного життєвого становища.

Бачити позбавлений рослинності голий схил гори — передвіщає голод і страждання.

Спускатися з гори — до незначної удачі.

Якщо ви працюєте в горах, добуваючи якісь корисні копалини — значить, після багатьох безуспішних спроб ви нарешті досягнете бажаного результату у своїй справі.

Нагромадження каменів, через яке ви не можете пробратися в горах — знак того, що ваша життєва дорога буде нерівною і важкою.

Високі скельні гори уві сні — передвістя невдач, сварок, наступ смуги невезіння.

Займатися альпінізмом — ви подолаєте серйозне життєве перешкоду на шляху до щастя.

Якщо вам сниться, що ви починаєте сходження в гори і пробираєтеся второваною стежкою серед зелені альпійських лугів біля підніжжя великих вершин — значить, у житті вам легко вдасться досягти добробуту і популярності в респектабельному суспільстві.

Стояти на краю гірського обриву, з жахом дивлячись вниз, і в цей момент прокинутися — наяву стан ваших, здавалося б, жалюгідних справ несподіваним чином зміниться в кращу сторону.

Йти в горах в зв’язці з рідними братами або сестрами — такий сон однозначно передвіщає зміни у бік стабільності і благополуччя і в той же час попереджає про небезпеку з боку уявних друзів.

Якщо вам сниться, що при сходженні в горах ви вибилися з сил і не в змозі рухатися далі — значить, у житті будете задовольнятися лише малою часткою того, на що розраховували.

Якщо сниться, що ви через силу продовжуєте підйом у гору, але ніяк не можете досягти вершини — сон передвіщає найнеймовірніші коловороті вашої долі. Якщо вам так і не вдасться уві сні досягти вершини — це означатиме крах усіх надій реальному житті. Для того, щоб вистояти в ній, вам слід викластися до останнього.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі