Горище. До чого сниться Горище

Якщо вам приснилося, що ви піднімаєтеся на покинутий, запорошене горище — значить, незабаром вам доведеться займатися сексом з якимось своїм старим знайомим, який давно відчував до вас симпатію, але не робив активних спроб зблизитися з вами. Тепер ви дізнаєтеся один одного ближче — це буде грандіозне відкриття.

Ховатися або щось ховати на горищі — ви шукаєте сили, щоб здійснити задумане. Чи не переоціните свої можливості і не сподівайтеся на допомогу з боку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Горище уві сні — символізує ваші справи і плани, залишені на потім або занедбані назавжди.

Ходити по горищі серед мотлоху та сміття — означає, що наяву ви збираєтеся взятися за якесь марна справа або ж знову виношуєте плани, які знову можете кинути, не довівши до кінця.

У той же час, якщо на горищі ви раптом виявили щось цінне — такий сон підказує, що вам слід було б повернутися до якогось відкладеному справі, яка сьогодні може виявитися перспективним і вигідним. Предмет, який ви там виявили, підкаже, до чого саме вам слід було б повернутися.

Сонник від А до Я
Опинитися в сні на курному горищі старого, занедбаного будинку — розчарування обернеться радістю і великим придбанням.

Знайти на горищі заховані там золоті речі — означає, що бажана мета близька і цілком досяжна, варто лише прикласти ще трохи зусиль, і довгоочікуване щастя нарешті посміхнеться вам.

Впасти з горища у сні передвіщає невдалий день.

Сонник закоханих
Підніматися в сні на запорошений горище — означає, що вам належить займатися коханням зі своїм давнім знайомим. Він уже давно відчував до вас інтерес, але боявся зізнатися в цьому. Вам надасться можливість більше дізнатися один про одного.

Якщо ви уві сні ховаєтеся на горищі або самі щось ховаєте — це означає, що ви хочете здійснити задумане, але для цього вам знадобиться докласти максимум зусиль. Доведеться взяти на себе всю відповідальність, так як ніхто це за вас не зробить.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви опинилися на старому запиленому горищі, затягнутому павутиною — такий сон говорить про те, що в реальному житті ви побоюєтеся опинитися на самоті, тому намагаєтеся завести якомога більше партнерів, спілкуватися з якомога більшою кількістю людей.

Жити у сні на горищі — ваші нереалізовані можливості в сексі можуть знайти вихід з новим партнером, позбавленим забобонів. Ви намагаєтеся знайти людину, яка підтримає вас, і ваші спроби дуже скоро дадуть плоди.

Ховатися від когось на горищі — прагнення піти у себе, знову знайти невинність і стати безтурботною дитиною, що не знають, що таке секс.

Перебувати на горищі з кимось — ви намагаєтеся увійти в довіру до симпатичного вам людині і спокусити його.

Езотеричний сонник
Горище світлий, великий — розуму вам не позичати, але треба ще й навчитися його використовувати. Порожнє уманчан швидко набридає і викликає роздратування оточуючих.

Темний, запорошене — у вашій голові багато злісних і темних думок. Чекайте відповідних ударів.

Бути замкненим на горищі — ваші мрії ніколи не втіляться, тому що їм не вистачає простору, а вашим думкам виходу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі