Горло. До чого сниться Горло

Якщо ви побачите у сні здорове бездоганне горло — воно стане передвісником поліпшення вашого стану.

Якщо уві сні ваше горло болить — значить, ви помиляєтеся в оцінці свого друга і незабаром це стане причиною вашого неспокою.

Сонник закоханих
Якщо уві сні у вас болить горло — значить, ви наділяєте свого обранця такими якостями, які йому не властиві. Такий сон обіцяє розчарування в коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Хворе горло у сні, якщо це не пов’язано з реальними проблемами здоров’я — застерігає від сварок і конфліктів з оточуючими. У такі дні вам краще не вплутуватися в будь-які суперечки вони можуть виявитися хворобливими для вас.

Якщо уві сні ви раптом відчуєте, що ваше горло прочистити — значить, ви зумієте вирішити спірну ситуацію і переконати когось у важливому питанні.

Побачити, що хтось поперхнувся за столом — означає, що суперечка може виникнути на фінансовому ґрунті.

Сонник від А до Я
Якщо вам раптом сниться чиєсь горло з сильно виступаючим кадиком — значить, наяву чекайте поліпшення своїх справ.

Якщо уві сні ви відчуваєте біль у горлі — це говорить про вашу помилку в оцінці свого друга, що незабаром і стане причиною вашого неспокою.

Якщо вам здається, що у сні ваше горло болить через ангіни — в реальному житті вам доведеться виконати неприємне доручення або зайнятися нестерпно нудною справою.

Мати уві сні хворе горло, уражене скарлатиною — значить, наяву вам загрожує хвороба або ж ви будете змушені підкоритися умовам, які продиктує вам ваш ворог.

Якщо ваша дитина скаржиться на горло і з’ясовується, що він хворий крупом — в реальному житті це принесе вам радість і благополуччя в будинок.

Чесати уві сні горло — до смутку, перерізати собі — виграти процес, бачити відкрите жіноче горло — до несостоявшемуся шлюбу або скандальному події.

Сонник XXI століття
Порізати собі у сні горло — означає, що вам вдасться домогтися великого успіху наяву, чесати уві сні горло — до смутку, біль у ньому відчувати — знак того, що вашими вчинками керує заздрість.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі