Гороскоп. До чого сниться Гороскоп

Тримати в руках свій гороскоп, складений астрологом — пророкує несподівані зміни в справах і довгу поїздку; можливі цікаві зустрічі.

Якщо зірки пророкують сплячому хід його долі — наяву це означає неприємності і розчарування саме там, де йому думалось удачі.

Сонник закоханих
Бачити у сні свій гороскоп — означає удачу в справах і романтичну поїздку. Можливо, вас чекає знайомство з людиною, союз з яким буде довгим і міцним.

Сонник від А до Я
Вивчати уві сні складений для вас астрологом гороскоп — говорить про раптові зміни у ваших планах і справах, через що доведеться відправитися в поїздку, але це принесе вам нові цікаві знайомства.

Бачити, що зірки зодіаку пророкують вам хід подальшої долі в повній згоді з попередніми подіями і вашим характером — значить, наяву вас чекають неприємності і розчарування там, де ви їх найменше очікували.

Жіночий сонник
Бачити власний гороскоп — передвіщає несподівані зміни в справах або довгу поїздку і цікаві зустрічі.

Якщо уві сні зірки пророкують сплячому його долю — наяву це означає неприємності і розчарування саме там, де він очікував удачі.

Сонник XXI століття
Читати уві сні свій гороскоп, в якому сприятливе тлумачення на майбутнє — хороший знак, негативні тлумачення обіцяють вам тимчасові труднощі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі