Гра. До чого сниться Гра

Азартні ігри які спостерігаєте ви їх з боку або приймаєте безпосередню участь — віщують фінансові суперечки, а іноді і конфлікти.

Виграти у сні — знак того, що наяву ви маєте всі шанси повернути спірну ситуацію собі на користь, однак і ворогів після цього у вас, безумовно, додасться.

Грати у сні на інтерес — знак порожніх забав, безглуздих суперечок і марної витрати часу і сил.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви граєте в гральному автоматі — попередження про майбутній обмані.

Якщо уві сні ви граєте в бадмінтон — значить, наяву вам належить знайомство з людиною, від якої згодом можуть бути великі неприємності.

Сон, в якому ви граєте в баскетбол — дуже хороший. Такий сон обіцяє вам майбутнє свято або веселощі.

Грати у сні в бейсбол — попередження про те, що ваші спроби в новій справі можуть виявитися даремними або нерезультативними. Для жінки такий сон — знак того, що вам не вдасться спокусити вподобаного людини і ваші старання виявляться марними.

Брати участь у сні у змаганнях з біатлону — означає, що ви занадто спокійно ставитеся до проблем в житті, і це, в кінцевому рахунку, може створити вам занадто багато неприємностей.

Невдалий виступ на змаганнях — знак того, що ви невпевнені в собі, а зайва перестраховка тільки заважає вам.

Самому грати у сні в більярд або стежити за грою інших — сон-застереження. Вас можуть очікувати великі неприємності, сварки або з’ясування відносин з більш сильним противником.

Побачений у сні більярдний стіл або кулі не в грі — знак того, що навколо вас багато пліток і інтриг.

Якщо уві сні ви берете участь у змаганнях з бобслею — значить, наяву для того, щоб домогтися успіху, вам належить піти на великий ризик.

Бути уві сні на змаганнях з боксу для чоловіка — до приємного проведення часу і майбутнього відпочинку, для жінки такий сон може бути передвістям того, що її любові будуть домагатися відразу кілька чоловіків.

Самому бути уві сні боксером і виграти бій — до здійснення планів, програти його — до ускладнень в справах.

Грати у сні у відеоігри — знак того, що ви зможете перемогти конкурентів, домогтися реалізації намічені планів.

Якщо гра у вас не ладиться і ви нам і починаєте нервувати — такий сон може бути передвістям інтриг проти вас.

Грати у сні в волейбол — знак того, що ви близькі до поставленої мети.

Якщо уві сні ви граєте в доміно — то після такого сну вам краще не займатися торговельними операціями або дрібної спекуляцією. Для дівчини такий сон може бути передвістям обману з боку коханого.

Якщо уві сні ви граєте в піжмурки — значить, наяву ви займаєтеся не своєю справою або марно витрачаєте свій час.

Приймати уві сні участь у комерційній грі — поганий знак, такий сон обіцяє вам погіршення фінансового становища або грошові втрати.

Якщо уві сні ви бачите себе на корті в хорошій формі — значить, незабаром вас чекає підвищення на посаді, ваші старання будуть помічені начальством.

Самому уві сні грати в теніс або уважно стежити за грою друзів — означає, що завдяки новим зв’язкам або знайомству ви зумієте поліпшити своє матеріальне становище.

Якщо уві сні ви граєте у футбол — незабаром вас наяву чекає поліпшення матеріального становища.

Дивитися футбольний матч по телевізору — знак, що вам загрожують неприємності по вашій же вині.

Грати у сні в хокей — до сімейних проблем. Для неодружених і незаміжніх такий сон може обіцяти сварку з коханим.

Спостерігати гру з боку — хороший знак, вас чекає успіх у справах і вдале рішення тривалих проблем.

Гра у сні в шахи — може бути передвістям боротьби з більш сильним ворогом чи конкурентом; якщо ви граєте зі своїм знайомим — то такий сон обіцяє вам вийти переможцем у цій боротьбі.

Якщо уві сні ви граєте в шашки — сон може бути передвістям задоволень, відпочинку або приємного проведення часу.

Виграти партію — до успіху в слизькому справі.

Програти партію в шашки «в піддавки» — застереження: вам належить зіткнутися з непередбаченими труднощами або нечесними людьми.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви граєте в якусь гру і весь час виграєте — знак того, що Ви будете дуже невдачливі в своїх справах наяву.

Але якщо в сні Ви програєте — це означає, що Ви досягнете благополуччя. Якщо Ви когось любите — сон передвіщає Вам, що він (вона) стане добрим супутником Вашого життя.

Якщо у сні Ви отримуєте невимовне задоволення від гри — сон передвіщає Вам мир і спокій в будинку, а молодим людям цей сон обіцяє щастя в шлюбі.

Грати на сцені, у виставі — поганий знак.

Сонник Мандрівника
Ігри спортивні (волейбол, хокей, футбол, теніс …) — вказують на динаміку, миттєвість і швидку зміну подій, ситуацій. Перемога — незначне тимчасове звершення чого-небудь наяву.

Успішна гра, перемога — як правило, означає успішну діяльність і вигідні відносини наяву, вірно і зворотне.

Крім того, ігри уві сні — вказують на те подія, ситуацію або переживання в майбутньому, які не є важливими, значними, суттєвими або виявляться оманливими. Спілкування, любовні відносини, багато в чому — це ігри дорослих людей. Грати з кимось — повідомляє про характер відносин. Для начальника, керівника — маніпуляції підлеглими.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі