Градусник. До чого сниться Градусник

Якщо уві сні ви дивитеся на градусник — значить, ви переживаєте сімейні негаразди і незадоволені своєю роботою.

Розбитий градусник — передвіщає хворобу.

Якщо вам сниться, що ртутний стовпчик на градуснику опускається — значить, незабаром положення ваших справ почне вселяти вам занепокоєння.

Якщо ртутний стовпчик піднімається — значить ви подолаєте, всі неприємності, пов’язані з вашим бізнесом.

Сонник закоханих
Люди, яким сниться градусник — не дуже задоволені своїм сімейним життям і відчувають сімейні негаразди. Якщо ртутний стовпчик опускається — вас чекають сімейні конфлікти.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Градусник уві сні — є символічним відображенням вашого емоційного стану.

Якщо температура на градуснику падає — це нерідко віщує охолодження відносин з ким-небудь або навіть хворобливий розрив. Також цей образ може означати, що джерелом неприємностей для вас загрожує стати ваша власна холодність.

Підвищення температури — навпаки, застерігає від зайвої емоційності і запалу. Після такого сну вам не заважає заспокоїтися і почати контролювати свої емоції.

Розбитий градусник — знак того, що ваші емоції можуть остаточно вийти з-під контролю, і це загрожує для вас трагічними ускладненнями.

Медичний градусник — знак хворобливих переживань. Іноді, втім, образ медичного градусника уві сні означає початок банальної застуди.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви ставите собі під пахву градусник — значить, наяву вам загрожує застуда.

Якщо, дивлячись на градусник, ви бачите, що ртутний стовпчик показав температуру нижче нормальної — значить, незабаром стан ваших справ почне вселяти вам серйозні побоювання. Якщо з’ясовується, що у вас нормальна температура — то це говорить, що ніяких змін у вашому житті не передбачається, вона буде протікати в своєму звичайному руслі.

Підвищена температура — свідчить про те, що ви благополучно подолаєте всі неприємності і перешкоди, пов’язані з вашим бізнесом.

Дивитися в сні на градусник, що показує температуру повітря — говорить про те, що ви переживаєте з приводу сімейних негараздів і неприємностей, які спіткали вас на роботі. Якщо такий градусник показує велику спеку — значить, наяву ви можете стати жертвою свого захопленого захоплення людиною, яка вас обдурить і кине напризволяще.

Якщо градусник показує сильний мороз — такий сон пророкує вам в недалекому майбутньому несподівані конфлікти і, як наслідок, стрес і депресію.

Розбитий градусник, побачений у сні — передвіщає хворобу близьких родичів і пов’язані з цим клопоти, які на час відірвуть вас від важливих справ.

Жіночий сонник
Дивитися на градусник у сні — до негараздів у сім’ї та на роботі.

Якщо ртутний стовпчик на градуснику опускається — поганий знак; якщо піднімається — ви обов’язково подолаєте всі неприємності, пов’язані з вашими справами.

Розбитий градусник — передвіщає хворобу.

Сонник XXI століття
Бачити у сні градусник — означає вашу незадоволеність виконаною роботою, що піднімається ртутний стовпчик — до подолання всіх майбутніх проблем або неприємностей, що опускається — передвістя того, що позірна вам сприятливим розташування справ скоро обернеться для вас великим занепокоєнням за свій стан або матеріальне благополуччя.

Вимірювати уві сні температуру тіла — попередження: вам необхідно більше часу приділяти своєму здоров’ю, особливо якщо у сні у вас підвищена температура.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі