Граки. До чого сняться Граки

Якщо вам сняться граки — це означає, що поки у вас є ще справжні друзі, що приносять вам такі бажані радість і задоволення, хоча ваш образ думок і почуттів. Ваші смаки перевершують їх скромні погляди на життя.

Мертвий грак уві сні — означає хворобу і смерть в самому недалекому майбутньому.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Граки уві сні — зазвичай означають галасливу компанію заводних людей, які не належать вашого звичайного колі, хоча й чужими їх не назвеш. Такі сни часто підказують, що попереду вас чекає деяка метушня, яка тимчасово порушить ваш звичний уклад.

Сонник для всієї родини
Граки — очікується зміна місця проживання.

Сон з суботи на неділю — знак насуваються проблем, роздумів, також логіки і влади. Незрозуміле асорті, нікому, крім вас, не розібратися в цьому. Сон з неділі на понеділок означає, що вам доведеться назавжди залишити країну, в якій народилися.

Сонник від А до Я
Бачити у сні граків — означає, що ваші друзі не змінять вам і крізь пальці подивляться на те, що ваші снобістські замашки явно дисгармоніюють з їх скромним поведінкою і згодою задовольнятися в житті тим, що є.

Бачити літаючих граків — значить, ви змушені будете дати обіцянку, яку при всьому своєму бажанні ніяк не зможете виконати.

Чути в сні крики граків — передвіщає небіжчика у вашому домі.

Вбити грача або бачити мертвого — передвістя хвороби і смерті в недалекому майбутньому.

Жіночий сонник
Граки уві сні — символізують справжніх друзів, що дарують вам радість і задоволення, незважаючи на те що ваші погляди на життя не збігаються.

Мертвий грач — передвіщає хворобу і смерть в самому недалекому майбутньому.

Сонник XXI століття
Якщо вам сниться літаючий грач — це говорить про те, що дане вами обіцянка була погано продумано або ви дали його зопалу, якщо грак пролітає повз вас — дане вам обіцянка не буде виконана.

Кричущого грача бачити — до поганих вістей або новин, що сидить або сідає на що-небудь грак обіцяє хороші новини, мертвий грач, як правило, сниться до майбутнього весілля.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі