Гранат. До чого сниться Гранат

Приснилися гранати — означають, що ви мудро вживете свої дарування для морального самовдосконалення, а не станете віддаватися порожнім утіхам, які шкодять душевного і фізичного здоров’я.

Якщо ваша кохана пригощає вас гранатом — це означає, що вас будуть спокушати підступними і згубними жіночими чарами, але у вас дістане внутрішніх сил, щоб врятуватися від їх полону.

З’їсти в сні гранат — означає, що ви піддастеся чиємусь чарівності.

Сонник закоханих
Якщо чоловікові сниться, що улюблена пригощає його гранатом — це означає, що в реальному житті йому доведеться протистояти підступним жіночим чарам. Якщо людина, якій приснився такий сон, проявить достатню самовладання, він зможе з гідністю вийти з делікатної ситуації, не скомпрометував себе в очах коханої.

Сон, в якому ви з’їли гранат — означає, що ви закохаєтесь в чарівного людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гранат уві сні — символізує терплячість і старанність.

Стиглі, гарні плоди — віщують, що ваша наполегливість і наполеглива праця принесуть вам певну нагороду.

Забруднитися соком граната — знак того, що вам, можливо, не вистачає терпіння для здійснення якоїсь справи.

Сонник для всієї родини
Якщо жінці сняться гранати — їй не варто переживати ні за свій моральний вигляд, ні за думку оточуючих про її персони: настільки мудро вона використовує свої обдарування. Однак, одна справа збирати ці фрукти, а інше їх їсти. У цьому випадку можна з упевненістю говорити про те, що незабаром милою дамі належить випробувати якийсь сильна спокуса, швидше за все, з боку представника протилежної статі. Але незважаючи на всі її зусилля протистояти сильному натиску не вдасться, і побачила сон поступиться чарівності таємничого незнайомця.

Сонник від А до Я
Бачити у сні гранатове дерево — передвіщає сварку, лайку і рукоприкладство.

Бачити плоди граната — значить, наяву ви мудро вживете свої дарування для морального самовдосконалення, а не станете віддаватися порожнім утіхам, які шкодять душевного і фізичного здоров’я.

Зривати незрілі плоди граната — отримати заступництво і допомогу потужних спонсорів.

Стиглі, бризкаючі соком гранати — віщують нещастя і хвороба, проте є їх — цілком благополучний знак, що говорить про те, що ви проведете прекрасний день з чарівним людиною, яка зробить все, щоб спогад про це ви зберегли у своїй душі назавжди.

Якщо уві сні ви пригощаєте когось гранатом або частують вас — значить, наяву вас будуть спокушати спокусою швидкої вигоди, але ви не станете спокушати свою долю, і подальші події підтвердять правильність вашого рішення.

Купувати у сні гранати — викликати загальне здивування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі