Гриб. До чого сниться Гриб

Якщо вам сняться гриби — це означає нездорові бажання і нерозумну поспіх в прагненні збільшити капітал: це може привести до судового позову і оманливим задоволень.

Є гриби — означає приниження і ганебну любов. Молодій жінці такий сон — передвіщає в майбутньому зневага до власності та сумнівні задоволення.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сняться гриби — це означає, що в майбутньому вона не буде відчувати любові до чоловіка, але стане нехтувати сім’єю і шукати сумнівних задоволень.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гриби уві сні — символізують випадкове і кілька сумнівне придбання.

Бачити у сні грибну галявину з міцними, хорошими грибами — може вказувати на незаплановану прибуток, з якого слід проявляти обережність.

Поганки або мухомори уві сні — найчастіше означають, що хтось робить або збирається зробити вам якісь спокусливі пропозиції, які можуть виявитися згубними для вас.

Сонник для всієї родини
Якщо жінці сняться гриби — це означає, що незабаром відбудеться щось надзвичайне.

Всі тлумачі сновидінь сходяться на думці про те, що бачити уві сні гриби — бути охопленої якимись нерозумними бажаннями.

Для незаміжньої жінки є уві сні гриби — перенести глибоке приниження чи дозволити втягнути себе в ганебну зв’язок або ж сумнівну аферу.

Сонник Хассе
Гриби збирати — праця буде винагороджена; їсти в сметані — будеш жити в достатку; отруйні бачити — щасливий випадок виручить з небезпечного становища; їсти — глибока старість.

Сонник від А до Я
Бачити у сні гриби — передвіщає вагітність і стомлення або вдоволену пристрасть.

Збирати гриби в лісі — означає, що ваша праця буде гідно винагороджено.

Купувати гриби — означає нездорові бажання і нерозумну поспіх у прагненні якомога швидше збільшити капітал, що може призвести до ілюзорним задоволень, а то й до судового розгляду.

Є у сні гриби — до глибокої старості.

Готувати їх в сметані — будете жити в достатку. Пригощати грибами — випробувати приниження і таємну любов.

Отруйні гриби уві сні — говорять про те, що наяву щасливий випадок виручить вас з небезпечного становища. Молодій дівчині — такий сон віщує в майбутньому зневага до матеріальних благ, але потяг до плотських утіх.

Сушені гриби — віщують, що незабаром ви відпочинете, значно поправивши здоров’я і привівши свою вагу в норму.

Купувати чи продавати сушені гриби — передвіщає, що покупка, яку ви маєте намір зробити, буде вдалим придбанням.

Жіночий сонник
Гриби сняться — до нездорових бажань і нерозумною поспіху в прагненні збільшити капітал, що може призвести до судового позову.

Є гриби — до принижень і низьким почуттям. Молодій жінці такий сон — передвіщає сумнівні задоволення в майбутньому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі