Гроші. До чого сняться Гроші

Побачити в сні, що ви знайшли гроші — означає дрібні занепокоєння, але велике щастя. Послідують зміни.

Виплачувати гроші — до невдачі.

Отримувати золото — це величезні перспективи і незатьмарений радості.

Втратити гроші — означає, що ви переживете нещасливі години в своєму будинку і на службі вас чекають неприємності.

Рахувати свої гроші і виявити нестачу — знак того, що у вас будуть неприємності з платежами.

Побачити в сні, що ви вкрали гроші — означає, що ви в небезпеці і повинні стежити за своїми діями більш уважно.

Економити гроші — знак багатства і життєвого комфорту.

Бачити у сні, що ви ковтаєте гроші — передвіщає появу у вас корисливого інтересу.

Перераховувати велику кількість грошей — означає, що ваш добробут і щастя в межах досяжного вами.

Побачити в сні, що ви знайшли пачку валюти, але молода жінка пред’являє права на неї — означає, що вам загрожують втрати у підприємництві через втручання близької вам особи. Побачив цей сон може виявити, що він витрачає свої гроші і живе не за коштами. Цей сон — попередження! Чи не дратуйте безплідними фантазіями свій розум, бо звалився, картковий будиночок теж гірко пригнічує серце.

Побачити в сні дрібні монетки — означає незадоволеність у справах. Слід очікувати неприємностей по службі, а улюблені і друзі будуть скаржитися на, недостатня увага з вашого боку.

Втративши дрібні гроші уві сні — ви відчуєте легке зневага до себе і невдачу.

Знайдені грошики — обіцяють сприятливі перспективи.

Якщо ви вважаєте уві сні монети — це означає, що ви будете практичні і ощадливі.

Бачити у сні, що ви взяли гроші в борг — пророкує вам двоїсте становище: ви будете іншим здаватися краще, ніж ви є, але це не принесе вам задоволення.

Витрачати чужі гроші — обіцяє, що вас застигнутий на дрібному обмані і ви втратите друга.

Підробка грошей у сні — дуже недобре прообраз.

Просити гроші в борг — означає появу нових турбот при уявний відчутті благополуччя.

Сонник Ванги
Гроші — свідчення того, що хтось з оточуючих готує проти вас велике зло. Не беріть чужих речей, навіть якщо вони будуть лежати без нагляду в глухому місці, бо саме через них нечисті люди насилають порчу на людей хороших, вірних.

Якщо вам приснилося, що ви отримуєте гроші — навколишні люди бачать у вас щедрого, доброго людини, який завжди готовий прийти на допомогу у важкі моменти життя.

Бачити у сні порвані гроші — погана прикмета, символізують злидні, голод і розбій. Можливо, в майбутньому ви позбудетеся всіх своїх заощаджень в результаті вчиненого на ваш будинок розбійного нападу.

Якщо уві сні ви рахували гроші — в реальному житті ви дуже дріб’язкова людина. Вам необхідно переглянути своє ставлення до грошей, адже вони ніколи не замінять людських відносин.

Протягувати у сні кому-небудь гроші — незабаром вам буде потрібно багато коштів для успішного завершення розпочатої справи.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Хороше, спокійний настрій у сні, в якому вам сняться гроші — є передвістям прибутку або якогось корисного придбання.

Якщо ж при вигляді грошей ваші почуття б’ють через край або ви відчуваєте надмірне збудження — такий сон, швидше за все, є порожнім.

Негативна атмосфера снів про гроші — зазвичай віщує труднощі в житті, збитки або є відображенням застарілих проблем.

При цьому металеві гроші, якщо вони вас радують — зазвичай вказують на грошову прибуток, тоді як паперові гроші — частіше символізують якесь приємне придбання або покупку.

Знайти уві сні гроші — означає, що, скориставшись якоюсь ідеєю, про яку наяву ви могли й забути, ви можете забезпечити собі хороший дохід або придбати дуже корисну річ.

Збирати гроші у капелюх — знак того, що якась із ваших задумів може істотно поліпшити ваші справи. Однак якщо грошей в капелюсі мало або в цьому сні у вас поганий настрій — сон, навпаки, говорить про те, що якісь ваші плани здатні поставити вас на грань банкрутства і злиднів.

Гроші в жменю — заслужені плоди ваших особистих старань і зусиль.

Якщо їх мало — значить, і старань було не надто багато або сили ви доклали не в тому напрямку.

Рахувати гроші, якщо це вас радує — ознака того, що ви добре продумали свої справи і найближчим часом вам хвилюватися за своє благополуччя не варто.

Переживати чи засмучуватися, підраховуючи гроші — пряма вказівка ​​на те, що вам слід бути акуратніше в справах.

Втратити гроші уві сні — знак того, що наяву ви втрачаєте якісь можливості поліпшити свій добробут.

Брати гроші в борг — означає, що ваше подальше благополуччя знаходиться під питанням, і вам належить чимало попрацювати, щоб уникнути втрат.

Сонник Хассе
Гроші добути — великі витрати; фальшиві мати — втратити спадщину; бачити багато грошей — несподіване багатство; вважати багато грошей — будеш заробляти; втратити — праця не вдасться тобі; видавати — мати на увазі великі витрати; давати в позики — тривога і турботи; грошові операції здійснювати — приріст сім’ї.

Сонник XXI століття
Побачити в сні дріб’язок — до непередбачених грошових витрат, мідні гроші — до обману і порожніх клопотів, золоті — до прибутку, срібні — до сварки.

Якщо уві сні ви чуєте дзвін монет — вас може чекати невигідна справа, бачите їх блиск — до майбутнього обману.

Паперовий рубль, побачений у сні — передвістя хороших новин або прибутку, металевий — нерозділеного кохання.

Брати уві сні гроші — до клопотів, віддавати — до витрат, нести в кишені — до змін у житті, розмінювати великі — до зменшення доходів, рахувати — до неприємностей, підбирати — до великої удачі.

Бачити у сні іноземні гроші (валюту) — означає, що наяву вас чекає багатство і успіх, фальшиві гроші — передвістя обману або підроблення.

Отримувати уві сні грошовий переказ — застереження про майбутні перешкоди або збитки, відправляти — до отримання грошей або незапланованої прибутку.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви платите гроші — це означає, що Ви здатні успішно вести Ваші справи і закінчити їх з блиском.

Якщо у сні Ви отримуєте від когось гроші — сон провіщає народження дитини або рішення суду на Вашу користь. В цілому — це сон пророкує Вам благополуччя.

Якщо у сні Ви знаходите гроші — це до несподіваного успіху, якого Ви досягнете у Вашій справі, або до щасливого весілля.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі