Гроза. До чого сниться Гроза

Гроза — цей символ вважається в сновидінні проявом божественної волі, знаменням. У деяких випадках гроза означає конфлікт, переляк, новини, гнів.

У сні ви були перелякані спалахом блискавки і ударами грому — цей сон свідчить про те, що ви ведете далеко не праведне життя, тому можете вважати цей сон попередженням згори.

Сон, в якому ви потрапили під сильний грозова злива — означає, що в реальному житті тривалий конфлікт розв’яжеться швидше, ніж ви думаєте.

Гроза пройшла стороною, і на вас не впало ні краплі дощу — наяву ви завдяки своїй спритності і вмінню знаходити вихід із самих важких ситуацій зможете уникнути несправедливого гніву свого начальства.

Якщо під час грози у ваш будинок вдарила блискавка — це віщує несподівані новини.

Вам приснилося, що потоки грозового дощу заливають будинок, ви намагаєтеся сховатися від насувається повені, але всі спроби безрезультатні — весь простір навколо залито водою, і вона піднімається все вище і вище. Не тільки ваш будинок, але і все живе навколо занурюється у воду.

Грозова злива зносить високі будинки і споруди, як порожні шкарлупки, і скоро все навколо зникає за його завісою — цей сон передвіщає екологічну катастрофу, від якої ви можете серйозно постраждати.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гроза у сні — говорить про ваш нервовій напрузі, яке наяву ви можете і не помічати.

Чути в сні гуркіт грому, але не бачити ні хмар, ні блискавок — знак того, що в реальності у вас немає ніяких підстав для хвилювань і вам слід розслабитися і відпочити.

Грозові хмари над вашою головою — зазвичай відображають передчуття якоїсь конфліктної ситуації, яка вже назріла і загрожує вам будь-якими неприємностями.

Бачити грозові хмари з боку — означає, що ваші побоювання з приводу можливих неприємностей чи обгрунтовані.

У той же час, якщо ви побачили, як від грози зайнялася пожежа — це є передвістям того, що якийсь конфлікт загрожує зруйнувати ваші справи та плани. Після такого сну вам краще буде по можливості всіляко уникати будь-якої конфронтації, особливо з начальством.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви під час грози намагаєтеся притиснутися до свого обранця — означає, що ви явно потребуєте ласці і ніжності. Постарайтеся розповісти про свої почуття коханому.

Сонник XXI століття
Гроза, побачена у сні — до майбутнього веселощам.

Бачити сильну грозу і не знаходити поруч надійного укриття — до погіршення в справах, нездійснених надій, грозу з громом — до сварки.

Грім у сні — може бути передвістям гніву начальника, далекі гуркіт означають перешкоди, погані вести здалеку, приголомшуючі гуркіт грому поряд з вами — до просування по службі, якщо при цьому ви лякаєтеся його — до підвищення на посаді і щастя в особистому житті.

Бачити у сні громовідвід — означає, що вашу роботу не гідно оцінять, самому споруджувати його — застереження: вам необхідно бути більш обачним при прийнятті серйозних рішень.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите спалах блискавки або чуєте гуркіт грому — символізує сплеск пристрасті з боку людини, яку ви знаєте вже довгий час. Ви будете шоковані цим.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі