Груди. До чого сниться Груди

Бачити у сні, що вона поранена в груди — передвіщає, що їй загрожує якась біда.

Бачити свої груди забрудненої або всохлі — значить, величезне розчарування в любові, багато суперниць.

Якщо груди біла і повна — на вас чекає незабаром удача і щастя.

Бачити у сні, як шанувальник крадькома кидає погляди на її груди — для жінки віщує поступку наполегливим залицянням.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться, що її груди забруднена — це означає появу суперниці і невдачу в любові. Цілком імовірно, що вона розчарується в обранцеві.

Біла повна груди — сниться до удачі і любові.

Якщо жінці сниться, що коханий крадькома дивиться на її груди — це віщує її поступливість у відповідь на наполегливі залицяння.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жінці бачити свої груди міцною і налитої — ознака здоров’я. Такий сон часто віщує щастя в любові.

Обвислі груди — свідчать про згасання якогось глибокого почуття.

Якщо жінка в сні бачить тугу, міцну груди в іншої — це зазвичай означає суперництво і уколи ревнощів. Чоловікові подібні образи — віщують прилив життєвих сил.

Бачити у сні мати, яка годує грудьми немовляти — нерідко віщує несподівану підтримку.

Якщо під час сну ви відчуваєте, як ваші груди розправляється, і якщо це приносить вам задоволення — таке сновидіння є ознакою припливу сил. Найближчим часом справи будуть виходити у вас легко і без зайвих зусиль.

Приємне відчуття в грудях — передвістя радісної зустрічі або події.

Бути самому пораненим у груди або бачити пораненого в груди з боку — означає, що внутрішньо ви передчуваєте випробування, яке може боляче вдарити по вашим почуттям.

Бачити свої груди похиленою або запалими — знак насувається депресії. Після такого сну спробуйте внести у своє життя свіжий струмінь або просто влаштуйте собі хороший відпочинок.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що ваш улюблений розглядає вашу груди — будьте впевнені, що дуже скоро ви погодитеся на більш близькі стосунки.

Сонник XXI століття
Бачити у сні голі жіночі груди — на щастя і взаємної любові, в бюстгальтері — до занепокоєння, красиві груди у дівчини — до виконання бажань.

Для жінки бачити в сні оголені груди чоловіки — на щастя, бачити чужу жіночу оголені груди — означає пізнати свої недоліки, великі груди мати — до честі, малі — до ненависті, пружні або з молоком — на радість і багатства, тверді — до злиднів, обвислі — до неприємностей, відрізані — до зради.

Для чоловіка мати в грудях молоко — до багатства, жіночі груди мати — до міцного здоров’я і радості, зарослу густим волоссям — до честі, бачити чужу груди — до прибутку.

Англійська сонник
Якщо Ви відчуваєте у сні, що притискаєтеся до чиєїсь грудей — будьте спокійні, в житті у Вас є надійний, люблячий, вірний друг.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі