Гусениця. До чого сниться Гусениця

Гусениця уві сні — передвіщає зустріч з низькими, лицемірними істотами. Ви добре зробите, якщо зумієте уникнути спілкування з цими людьми.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гусениця уві сні — символізує вашу неприязнь. Швидше за все, хтось із вашого оточення викликає у вас гостру антипатію. Або ж якесь явище періодично псує вам настрій. Між тим, не варто забувати, що іноді з гусениць народжуються прекрасні метелики, а тому не виключено, що ваші негативні емоції не дуже обгрунтовані.

Місце, в якому ви побачили гусеницю — здатне натякнути, про кого або про що йдеться у вашому сні.

Сонник Хассе
Гусениць бачити — викрити брехливого приятеля; мати на собі — випробувати багато хвилювань; вбити — хочеш пошкодити собі; знайти гніздо гусениць — захист.

Сонник від А до Я
Бачити у сні гусеницю — означає, що справу, в яку ви, грубо кажучи, вляпалися, вселяє вам огиду, проте картати себе заднім числом не має сенсу і ви даремно приймаєте сталося так близько до серця.

Сон, в якому ви бачите гусеницю на себе і не можете її скинути — передвіщає зустріч з низькими, лукавість людьми. Було б краще, якби вам вдалося уникнути контакту з ними.

Тримати гусеницю в руці — означає, що вам опостилеет ваш зв’язок з людиною, яка з бажаного давно перетворився на об’єкт і причину вашої постійної дратівливості і незадоволеності життям.

Розчавити уві сні гусеницю — до удачі, яка не за горами.

Побачена у сні гусениця шовкопряда — передвіщає одержання дуже прибуткового місця і досягнення міцного положення.

Жіночий сонник
Гусениця уві сні — застерігає від зустрічі з низькими, лицемірними людьми.

Сонник закоханих
Гусениця — цей сон означає, що ви упустили можливість знайти справжню любов. Людина, яку ви не змогли оцінити по достоїнству, назавжди піде з вашого життя, і ви занадто пізно зрозумієте, яку дурість вчинили. Ви будете картати себе, але це марно, адже після бійки, як кажуть, кулаками не махають.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі