Ідіот. До чого сниться Ідіот

Ідіоти уві сні — знак незгод і можливих втрат.

Побачити в сні себе ідіотом — знак того, що ви відчуєте себе ображеним через провал своїх планів.

Бачити недоумкуватих дітей — означає прикрість і нещасливі зміни в житті.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні ідіота — це попередження про можливі помилки, що можуть призвести вкрай прикрими неприємностями. Можливо, наяву ви щось недогледіли або готові зробити необачний крок, про який незабаром будете шкодувати.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите беснующихся ідіотів — передвістя щасливих подій.

Спокійні, тупо дивляться перед собою в одну точку ідіоти — є попередженням про можливі розбіжності і майбутніх втратах.

Якщо вас у сні обізвали ідіоткою — наяву вам не буде на кого нарікати за провал своїх планів, окрім як тільки на саму себе.

Бачити у сні ідіотами своїх рідних чи знайомих — передвістя прикрі подій в сім’ї або на роботі, бачити ідіоткою себе — до везінню по дрібницях.

Сонник Білого мага
Якщо вам наснився ідіот — значить, в реальному житті щось не дає вам спокійно спати, мучить вдень і вночі. Ви шукаєте рішення, яке влаштувало б усіх. По-перше — догодити всім неможливо, так що особливо не старайтеся, ніхто вашої жертви не оцінить. По-друге — подбайте в першу чергу про свої інтереси, а вже в другу, якщо це буде зручно і не занадто обтяжливо, про інтереси інших. І тоді вас чекає успіх.

Англійська сонник
Сон, у якому Ви бачите ідіота — має протилежний зміст, і в житті Ви не загрожують неприємності. Сон означає, що Ви зробите вигідну угоду і вступите в ділові дружні зв’язки, які принесуть Вам користь, або одружитеся на інтелігентної дівчини.

Якщо Вам сниться, що Ви самі ідіот — це означає, що Ви будете вельми компетентні в тій справі, якою займетеся.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі