Іграшка. До чого сниться Іграшка

Бачити у сні іграшки — передвіщає сум, нудьгу і розчарування в житті.

Багато дитячих іграшок — означають, що будете мати численне потомство.

Купувати у сні іграшки — означає, що затівається вами справа настільки незначний, що не виправдає зусиль, які доведеться докласти для його успішного здійснення.

Грати в іграшки — знак безглуздих захоплень і втрати грошей і часу даремно.

Сонник XXI століття
Бачити у сні старі іграшки — до смутку і розладів; нову іграшку — знак успіхів у майбутньому.

Отримати уві сні в подарунок іграшку — до змін у житті, які будуть ще не скоро; якщо ж ви даруєте комусь іграшку — то такий сон обіцяє вам повагу колег та керівництва, а можливо, і підвищення на посаді.

Якщо уві сні ви бачили дитячу ляльку — значить, вам належить приємне проведення часу і розваги, які нагадають вам про дитячі роки.

Грати у сні самому або з дітьми надувними іграшками — передвістя вашого перевтоми і великих навантажень. Вам необхідно більше відпочивати і звернути увагу на своє здоров’я.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилося, що ви перебираєте безліч найрізноманітніших іграшок — постарайтеся позбутися комплексів, які заважають вам відчути красу сексуальних відносин і проявити себе ніжним, ласкавим і уважним партнером.

Дарувати іграшки — ваші сексуальні стосунки з коханою людиною незабаром втратять пристрасть і гостроту, плавно перейшовши в платонічні — теплі і дружні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі