Ікона. До чого сниться Ікона

Бачити у сні ікони в будинку — такий сон пророкує, що у вашій країні спалахне релігійний конфлікт, в результаті якого будуть жертви і великої шкоди. Для відновлення миру знадобляться роки.

Знімати зі стіни ікони — такий сон говорить про те, що настане криза віри, коли люди перестануть жити за законами Божими, і це дорого їм коштуватиме, вони самі себе покарають.

Якщо вам приснилися ікони в церкви — то це означає, що єдиним вашим порятунком у важкий час буде віра, і нехай ви не дуже релігійна людина, але прийдете до церкви як блудний син, і Бог не відвернеться від вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ікона — нагадування про вічні істини, про які рано чи пізно згадує кожен. Зазвичай такі сни віщують очищення через душевні страждання.

Щиро молитися у сні перед іконою — знак швидкого полегшення.

Розбита або тріснута ікона — важкий знак. Бути може, жорстокість і черствість занадто глибоко проникли у ваше серце, а адже розплата за такий гріх дійсно важка — це порожнеча і безглуздість життя.

Сонник Нострадамуса
Ікона — є символом духовності, пророцтва, покаяння.

Сон, в якому ви молитеся перед іконою — означає, що ви занадто багато уваги приділяєте матеріальних проблем і забуваєте про духовні.

Бачити у сні плаче ікону — погана прикмета.

Якщо уві сні ви тримаєте в руках ікону — наяву ви отримаєте довгоочікуване звістка.

Побачити в сні, як ви ставите перед іконою свічку — відчувати докори сумління через минулих помилок.

Що впала ікона — символ фатальної помилки.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите ікону — є знак провидіння, яке поставить вас перед випробуванням, то ви виберете безчесний шлях, який обіцяє вам блага матеріальні, чи то віддасте перевагу порядність легкої наживи.

Бачити у сні безліч ікон відразу — наяву випробуєте радість у родині.

Запалювати перед іконою свічки або лампаду — доведеться витерпіти нужду і приниження.

Сонник XXI століття
Бачити у сні ікону — хороший знак, сон обіцяє вам міцне здоров’я, сімейне благополуччя, успіх у роботі.

Явище ікони уві сні — означає, що провидіння спостерігає за вами і від вас залежить, якою дорогою йти — добра і блага, або навпаки.

Бачити у сні багато ікон — до веселощів; припадати уві сні до ікони — на радість; бачити себе моляться з земними поклонами — до можливої ​​пропажу в будинку; моляться на колінах — до виконання бажань; якщо мати передає дочці ікони — до весілля.

Сонник закоханих
Ікона — подібний сон говорить про те, що ви вважаєте свою інтимний зв’язок з партнером гріхом. Ви переконані, що все йде не так, як треба, і не так, як у всіх. Але чи знаєте ви, якими мають бути особисті стосунки? Чому ви озираєтеся на інших, коли у вас є своє життя, і жити ви повинні так, як вважаєте за потрібне?

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі