Імпотенція. До чого сниться Імпотенція

Якщо чоловікові сниться, що він імпотент — значить, він ніяк не може досягти намічених висот і виконати поставлені перед собою цілі.

Якщо жінка бачить уві сні, що у неї роман з імпотентом — незабаром у неї не буде відбою від шанувальників. Але вона не отримає жодної пропозиції руки і серця.

Бажати уві сні вилікуватися від імпотенції — означає, що Ви завдяки своїй винахідливості легко обведе навколо пальця своїх недоброзичливців.

Якщо Ви приймаєте ліки від імпотенції — значить, Ви хочете розкрити свої здібності і можливості, але не знаєте, як це зробити. Колеги не цінують Вас як фахівця, хоча насправді Ви великий професіонал.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ваш обранець виявляється імпотентом — значить, наяву вас страшить сама думка про інтимну близькість з ним.

Якщо жінка бачить уві сні імпотентом свого чоловіка — вона або охолола в сексуальному плані або незадоволена своїм партнером на подружньому ложі і подумує про альтернативні можливості.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні чоловік не в змозі здійснити злягання — значить, незабаром він отримає необхідну підтримку від друзів.

Якщо жінці сниться, що чоловік не може з нею жити — значить, їй мають бути переживання або можлива вагітність; що її чоловік або коханець став імпотентом — її інтимне життя занадто монотонна.

Якщо вам у сні статеве безсилля не дає що-небудь зробити або довести якусь роботу до кінця — означає, що вас чекає швидке завершення всіх незакінчених справ.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі