Ім’я. До чого сниться Ім’я

Чітко чути у сні своє ім’я або бачити його написаним — є відображенням вашого самоконтролю. Бути може, ви допустили якусь помилку, яка здатна погано позначитися на вашій репутації, або навпаки дуже жорстко контролюєте свою поведінку, що породжує зайву напругу і втому. Такий сон закликає вас до обережної поміркованості.

Поміняти уві сні ім’я — ознака незадоволеності собою. Таке відчуття породжує невпевненість у собі і, як наслідок, невдачі в справах. Постарайтеся легше ставитися до своїх дрібних недоліків, і тоді ваші справи почнуть йти в гору.

Чути в сні, що хтось інший називається вашим ім’ям — знак того, що наяву ви готові зробити щось таке, чого самі від себе не очікуєте і що, можливо, викличе пересуди. Після такого сну слід бути обачнішими у вчинках.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться сон, в якому ви старанно виводите на аркуші паперу або на склі ім’я свого судженого — значить, підсвідомо ви починаєте переживати через зміни у ваших стосунках, хоча вони ледь вловимими.

Сон, в якому ви чуєте, як когось кличуть по імені — передвіщає вам події, які будуть безпосереднім чином пов’язані з цією людиною.

Якщо ж окликають по імені вас — будьте готові до того, що в самому найближчому майбутньому ви будете змушені звернутися за допомогою до сильних світу цього.

Сонник від А до Я
Чути своє ім’я, промовлене уві сні незнайомими голосами — означає, що ваші справи опиняться в ризикованому стані, проте чужі абсолютно люди нададуть вам необхідну матеріальну підтримку.

Якщо уві сні вас кличе по імені ваша мати — це знак того, що, обравши невірний шлях, ви відштовхнули від себе саме тих людей, від яких залежав успіх всієї справи.

Почути в сні чиєсь ім’я — означає, що в реальності вам доведеться зіткнутися з людиною, яку звуть саме так, в ситуації не зовсім приємною.

Сонник Цветкова
Поміняти ім’я — ніколи не вийти заміж (для дівиці); чути своє, але не поклик — добрі вісті; написане — судова тяганина або справи по службі, пов’язані з проханнями, дозволами, і т.д .; самому вголос назвати своє ім’я — великі зміни, далеку дорогу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі