Індик. До чого сниться Індик

Бачити у сні індичок — означає багату прибуток у справах, а селянам — великий урожай.

Бачити їх приготованими до продажу — означає поліпшення у ваших справах.

Бачити індичок хворими або дохлими — пророкує, що обмежені обставини змусять страждати вашу гордість.

Якщо уві сні ви їсте індичок — це обіцяє вам якесь радісна подія.

Бачити їх летять — передвіщає вам успіх і популярність, що станеться в дуже короткий час.

Вбивати індичок — це знак того, що згодом ви будете добувати своє багатство не завжди чесним способом.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Індик уві сні — це сигнал про те, що гордість і зарозумілість можуть неабияк ускладнити вам життя і негативно позначитися на вашому положенні. Найчастіше такі сни підказують, що вам не варто зв’язуватися з зарозумілими людьми, та й самому теж не варто заноситися.

Страви з індичатини — хороший знак, що показує, що, позбувшись зарозумілості, ви можете помітно поліпшити своє життя.

Дитячий сонник
Індик — в цьому образі ти бачиш когось зі своїх старших знайомих; це людина, яка занадто високої про себе думки або високопоставлена ​​особа (директор школи, наприклад).

Сонник від А до Я
Бачити у сні індика — означає, що наяву можете потрапити в несприятливі обставини, індичок — отримати солідний прибуток або відсотки. Якщо у вашому сні вони літають — значить, вам незабаром слід очікувати успіху і широкої популярності.

Бачити індика, що розпускаються хвіст — наяву почуєте про важку хворобу одного.

Хворі або дохлі індики — віщують, що ваша гордість буде зачеплена неприйнятним пропозицією. Зарізати індиків — поганий знак, що говорить, що ви можете спокуситися легким способом заробити гроші безчесним шляхом.

Обскубувати індиків — до поганого настрою і занепаду духу, небажанню що б то не було робити. Готувати індиків смаженими або вареними — значить наяву подбати про майбутній веселощі з численними гостями.

Є у сні приготоване м’ясо індичок — передвіщає радісні події на роботі, які ви будете відзначати всім колективом. Продавати індичок — справи будуть бажати кращого, купувати — вам посміхнеться щастя в любові і дружбі.

Сонник XXI століття
Бачити у сні живого індика — означає отримати надію на гарне закінчення справи, одужання, сімейне згоду.

Є у сні індика — отримати наяву радісну звістку.

Сонник Білого мага
Бачити у сні індика — вам загрожує фінансова небезпека. Будьте обережні з пропозиціями внести або вкласти гроші. На цьому тижні займатися цим не рекомендується. Навіть якщо вас будуть запевняти, що справа не ризикована, для вас воно неодмінно обернеться саме цією стороною.

Англійська сонник
Побачити в сні цю ефектну птицю індика — сон, який обіцяє нестабільність в справах, особливо в торгівлі, і сварки з друзями. Нехай закоханого не приваблює яскрава зовнішність якоїсь особи, бо сон про індика свідчить, що союз з порожньою, дратівливою жінкою може зламати його долю. Після такого сну закоханим належить проявити стриманість і розсудливість.

Сонник закоханих
Побачити індика уві сні — означає, що людина, якій він приснився, надто самолюбний. Тому йому не вдається налагодити стосунки з протилежною статтю — кому приємно відчувати з боку партнера нічим не прикрите презирство?

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі