Іній. До чого сниться Іній

Побачити в сні покриті інеєм дерева — передвіщає, що Ви потрапите в жахливу скандальну історію.

Якщо такий сон присниться політику — йому належить крах політичної кар’єри.

Спостерігати уві сні іній у літній час — передвіщає несподіваний подарунок. Можливе отримання спадщини.

Якщо Вам сниться, що іній обсипається з гілок дерев — значить, Ви успішно вийдете зі скрутного становища.

Якщо Ви дивись ті в засніжені вікно — несподівано виявите, що у Вас є вірний друг, який завжди допомагав Вам, навіть якщо сам ніс при цьому великих втрат.

Сонник від А до Я
Бачити у сні іній — передвіщає охолодження коханого до юної обраниці або чоловіка до дружини, якщо на дворі стоїть зима.

Сон, побачений в теплу пору року — має прямо протилежне значення і покликаний викликати у вас питання, що стало тому причиною.

Сонник XXI століття
Іній — приснився в зимовий час іній не віщує нічого особливого; в літній час — знаменує велику фінансову прибуток і несподівану радість.

Бачити у сні ліс, покритий інеєм — означає, що деяке охолодження почуттів скоро призведе ваше життя в стан ясності і спокою.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні іній — на вас чекає знайомство з людиною, з якою вам нарешті вдасться осягнути радість сексуального спілкування.

Поява інею в незвичайний час року — ви хочете поєднати приємне з корисним, зокрема провести ніч з людиною, в заступництві якого гостро потребуєте.

Проте радимо бути обережним: проявивши нетерпіння і нетактовність, ви ризикуєте залишитися ні з чим, одночасно давши привід своєму випадковому партнеру говорити про вас неприємні речі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі