Інопланетянин. До чого сниться Інопланетянин

Побачити в сні інопланетянина — передвіщає знайомство з непересічною людиною, який підкорить Вас своєю простодушністю і чистосердечністю.

Якщо Ви вступаєте в контакт з інопланетянином — незабаром Вам належить вступити в розпусне зв’язок. Сон обіцяє ускладнення відносин з близькими людьми.

Якщо у сні Ви бачите, що Вас викрали інопланетяни — значить вам належить невеселе пригода.

Молодій жінці такий сон — обіцяє авантюрне пригода з лицарем її серця. Сон застерігає: Ви для цієї людини нічого не значить.

Якщо Ви перебуваєте в гостях у інопланетян — будете змушені гостинно приймати в своєму будинку недоброзичливців. Можливо, проявіть інтерес до деяких актуальних проблем.

Сонник від А до Я
Якщо вам наснився інопланетянин — це знак того, що найближчі події розгорнуться самим непередбачуваним чином, тому прогнозувати щось тут просто не має сенсу.

Агресивний інопланетянин — попереджає, що ваші недруги активізуються у своїх підступах, доброзичливий — вам допоможуть друзі, на яких ви можете розраховувати в будь-якому випадку.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви побачили інопланетянина — значить, незабаром вам належить познайомитися з людиною, яка зможе надати великий вплив на ваше подальше життя.

Спілкуватися з ним у сні — застереження: ви можете зробити помилку, яка буде причиною сварки з одним або близьким вам людиною.

Езотеричний сонник
Бачити інопланетянина (якщо знаєте уві сні, що «він» з іншої планети) — до вдалих знахідок, відкриттів, творчим успіхам.

Говорити з інопланетянином — нові знання; мати зв’язки — веде вас з собою ризиковане підприємство, але успіх гарантований. Тілесний контакт гучне визнання, популярність, можливо згадка в ЗМІ.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі