Іноземець. До чого сниться Іноземець

Бачити у сні чужинця, який вам подобається — означає гарне здоров’я в майбутньому й інші сприятливі обставини.

Якщо ж він вам не подобається — чекайте розчарувань.

Бачити себе в сні іноземцем — означає вірних друзів.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що вам подобається іноземець — це означає, що ви будете щасливі в любові і створите міцну сім’ю.

Приснився іноземець, до якого ви відчуваєте неприязнь — обіцяє розчарування в коханій людині.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Спілкування з іноземцем у сні — символізує якесь незнайоме справу або заняття. Будь труднощі, що виникають при спробах порозумітися, вказують, що якісь справи, за які ви збираєтеся взятися, швидше за все, виявляться вам не по зубах. Після такого сну вам не заважає тверезо оцінити свої можливості і або відмовитися від незнайомого справи, або ж як слід вивчити його.

Конфлікт з іноземцем уві сні — попередження про те, що нерозуміння в якій-небудь справі може виявитися згубним. Нерідко, втім, такі сни є відображенням реальних міжнаціональних конфліктів.

Якщо ж у сні спілкування з іноземцем дається вам на диво легко — це є знаком того, що, взявшись за незнайому справу, ви досить швидко зумієте в ньому розібратися.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачите в сні іноземця — то наяву це віщує вам успішне завершення справ, очікування чогось радісного. Якщо ви хочете розірвати якісь старі зв’язки — не бійтеся зробити це. Крім того, будьте готові до того, що у вашому житті з’являться нові знайомства.

Бачити себе в чужому місті, що говорить на незрозумілій мові — означає, що вам загрожує відчуження: ваша дратівливість відштовхне від вас оточують. Пам’ятайте про поточні справи. Можливо, на роботі вам дадуть доручення, яке ви не зможете виконати.

Сонник від А до Я
Сон, в якому фігурує особа іноземного походження — передвіщає вам сприяння в питаннях сім’ї та шлюбу, а також здорове і численне потомство.

Приймати уві сні громадянство іншої країни, стаючи іноземкою для своїх земляків — наяву це віщує безліч нових, хороших друзів.

Виходити уві сні заміж за іноземця — в реальному житті чекайте неприємностей. Бачити у сні араба віщує радість, якій позаздрять навіть друзі.

Індіанець у сні — знак того, що наяву переживете дивовижне пригода, яка залишить у вашій пам’яті незгладимий слід на все життя.

Сон, у якому ви побачили мулата — попереджає про небезпеку нової дружби при входженні в незнайому досі компанію. Бачити у сні негра — наяву сильно чогось злякатися або стривожитися з приводу серйозного захворювання, розмовляти з ним — втратити великі надії і перспективи.

Голий негр у сні — передвіщає багато печалі і переживання, бачити його своїм рабом — наяву мати ворога серед свого найближчого оточення.

Бачити у сні німця, який не може порозумітися з вами, а ви з ним — такий сон говорить про те, що вам доведеться зіткнутися зі справою, яку поставить вас в подив. Турок уві сні — передвіщає неприємності в сердечних справах.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви відчуваєте себе чужинцем у рідній країні — не тлумачте цей сон буквально.

Якщо Вас і чекають будь-які зміни — знайте, що дружба і любов Ваших близьких Вас не підведуть.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні людини, що говорить чужою мовою — до несподіваних неприємностей. Вони стануть розплатою за колишнє необережне і легковажне ставлення до інтимної сторони життя.

Бачити себе в сні займаються любов’ю з іноземцем — у найближчому майбутньому ваші яскраві еротичні фантазії стануть дійсністю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі