Інвалід. До чого сниться Інвалід

Бачити у сні інвалідів — знак, що передвіщає неприємних партнерів, покушающихся на ваші інтереси.

Бачити у сні, що ви — один з них — передвіщає, що вам загрожують неприємні обставини.

Якщо вам сниться людина в інвалідному візку — можливо, що за цим сном підуть голод і катастрофи, під час яких ви станете активно допомагати нужденним.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Інвалід у сні — передвіщає різні труднощі і перешкоди в справах. Швидше за все, якісь ваші справи можуть виявитися дуже важкі для вас, так що ви ризикуєте не впоратися з ними без чиєїсь підтримки. Можливо, якісь з ваших планів доведеться переглянути.

Сонник для всієї родини
Якщо в сновидінні ви побачили інвалідів — остерігайтеся ненадійних партнерів, які зазіхають на ваші інтереси.

Якщо ви побачили себе інвалідом — утримайтеся від вчинків, які погано позначаться на вашій репутації.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите інваліда — передвістя нахабних і загребущих партнерів, на яких не варто розраховувати в серйозній справі за частиною бізнесу.

Бачити у сні безногого інваліда на милицях — передвіщає матеріальні труднощі, подолати які поодинці буде просто неможливо. Якщо інвалід пересувається у візку — цілком імовірно, що наяву ви активно включилися в кампанію зі збору коштів на користь нужденних, постраждалих від великого стихійного лиха.

Бачити інваліда по зору — значить наяву розчаруватися в тому, в кого ви вчасно не розгледіли лукавого і своєкорисливого по натурі людини. Бачити себе позбулася зору — наяву упевнитеся в обмані.

Мати уві сні справу з інвалідом по слуху — наяву вам не варто звертати серйозної уваги на порожні плітки і чутки на вашу адресу, оглухнути уві сні самої — до розладу в сім’ї, викликаному взаємним нерозумінням подружжя.

Виходити уві сні заміж за інваліда — наяву вас чекають неприємності на роботі.

Стати уві сні інвалідом в результаті нещасного випадку — будьте обережні в реальному житті, щоб сон не втілився в дійсність.

Сонник XXI століття
Бачити у сні інваліда або самому стати їм — означає, що вам необхідно звернути увагу на стан свого здоров’я.

Бачити виродка уві сні — до невдачі в справах.

Сонник закоханих
Інвалід — подібний сон говорить про те, що ви відчуваєте себе неповноцінною людиною і це є причиною ваших комплексів і складнощів у спілкуванні з протилежною статтю. Вам постійно здається, що партнер поводиться нещиро по відношенню до вас.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні незнайому людину без будь-якої кінцівки — в реальному житті вашим сексуальним відносинам заважає неусвідомлена боязнь бути використаним і кинутим.

Проте всі ваші страхи і побоювання марні — зв’язок з коханою людиною принесе вам тільки радість і задоволення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі