Інжир. До чого сниться Інжир

У сні їсти інжир — до знайомства з особою протилежної статі, яке стане міцною дружбою на довгі роки. Вагітній жінці такий сон обіцяє благополучні пологи.

Якщо уві сні ви готуєте варення з інжиру — наяву вас чекає важкий період життя, який буде посилюватися нерозумінням з боку родичів.

Бачити дерево з плодами інжиру — такий сон передвіщає благополуччя і успіх у справах.

Жінці такий сон — обіцяє довгоочікувану вагітність.

Квітучий інжир — такий сон зазвичай сниться напередодні любовного пригоди, визнання, романтичної зустрічі або приємного вечора в компанії коханої людини.

Молодій дівчині такий сон — обіцяє швидке заміжжя.

Сушити інжир — цей сон є попередженням про те, що ви можете зробити непорядний вчинок, в чому згодом будете каятися.

Сонник від А до Я
Бачити у сні інжир — означає, що вам доведеться відповідати за проступки інших, не признаючись в цьому, щоб врятувати їх від остаточного життєвого краху. Є у сні інжир — життя з гіркої стане солодкою, купувати чи продавати — отримаєте прибуток, на яку навіть не розраховували.

Англійська сонник
Інжир — це хороший сон, що означає, що незабаром Ви отримаєте щедрий подарунок, який дозволить Вам досягти порівняльної незалежності.

Завжди інжир уві сні — передвіщає добробут, але тим, хто закоханий і сподівається на щастя, цей сон пророкує виконання серцевих бажань. Можливо, що хтось, побачивши цей сон, отримає спадок від того, кого він ніколи не знав.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі