Іспит. До чого сниться Іспит

Провалитися на іспиті — ви впораєтеся з випробуванням, але вам потрібно багато зусиль.

Витримати іспит — ви з честю вийдете зі скрутного становища. Зосередьтеся тільки на одному напрямку.

Екзаменувати кого-небудь — можливо, ви засудили когось марно. Ще раз обміркуйте своє рішення.

Сни про іспити — символізують прояв неспокою сновидіння, його невпевненість у чомусь. Як правило, провали на іспиті у сні, в житті симетрично відображаються успіхом.

Успіх на іспиті — погана ознака. Недолік зусиль може погано позначитися на ділі, ви переоцінюєте свої можливості.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Іспит уві сні — це відображення ваших глибинних сумнівів. Сон передвіщає вам якесь життєве випробування і підказує, що в глибині душі ви не впевнені в тому, чи вистачить вам сил і здібностей для здійснення якогось плану або подолання прийдешніх труднощів.

Провалитися на іспиті або запізнитися на нього — знак вашої внутрішньої непідготовленості до можливих ударів долі. Після такого сну вам слід уникати зайвої самовпевненості — найближчим часом від вас буде потрібно вміння концентруватися.

Успішно скласти іспит — означає, що ви з честю подолаєте складний період життя, хоча і розслаблятися вам теж не слід.

Самому приймати іспит або спостерігати за складанням іспиту з боку — знак того, що якісь із ваших планів не до кінця продумані і можуть зазнати невдачі. Після такого сну вам слід ретельно зважувати справи, за які ви збираєтеся взятися, і тверезо оцінювати можливості людей, на чию підтримку ви розраховуєте.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви здаєте якісь серйозні іспити з великим успіхом — означає, що незабаром у вас з’явиться коханець.

Провалити уві сні іспит — передвіщає несподівану знахідку або приємний сюрприз.

Якщо уві сні ви самі приймаєте якісь іспити — це означає розлад у стосунках з ближніми і втрату довіри з боку друзів.

Якщо іспитується нічого не може відповісти вам з питань квитка — значить, наяву у вас не вистачить терпіння і витримки довести до кінця розпочату справу.

Сонник закоханих
Складати іспит у сні — означає, що ви повинні надати допомогу близькій людині.

Якщо ви приймаєте іспит — це говорить про те, що ви дуже досвідчені в сексі, однак разом з тим вимагаєте того ж від партнера.

Якщо на іспиті ви отримали хорошу оцінку — це означає, що ви можете відпочити, так як зараз для вас все складається якнайкраще.

Погана оцінка сниться людям, які потребують підтримки оточуючих — вам як ніколи потрібно заохочення, схвалення близької людини.

Еротичний сонник Данилової
Відчувати у сні хвилювання і страх під час складання іспиту — зловити себе на думці про прагнення до незвіданого, можливо, забороненого, нових вражень і відчуттів, які ви бачили тільки у своїх фантазіях.

Отримати хорошу оцінку на іспиті — сон видає ваше прагнення не вдарити в бруд обличчям перед людиною, якою ви сильно захоплені. Ви боїтеся здатися невмілим, недосвідченим і недостатньо досвідченим в області сексу, тому готові на все, щоб справити бажане враження на об’єкт свого жадання.

Отримати уві сні погану оцінку — означає, що ви жадаєте похвалитися перед друзями своїми любовними подвигами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі