Іва. До чого сниться Іва

Ще її називають «плакуча верба», бо з неї падають краплі води. Через це її властивості вона вважається деревом смутку, співчуття, смутку.

Бачити у сні вербу над водою — символ сумних змін у вашому житті, можливо, вас чекає розлука або втрата одного.

Якщо уві сні ви тримаєте в руках вербовий прут — то наяву ви заподієте біль якійсь людині, самі того не помічаючи, а коли усвідомлюєте це, будете дуже про це шкодувати і каятися.

Кошик, сплетена з вербових прутів — знак підтримки з боку близьких і друзів, можете сміливо братися за будь-які справи, у вас надійні помічники і союзники.

Якщо уві сні на вас капає з плакучої верби — то цей сон пророкує вам період смутку або навіть скорботи, вас спіткає втрата, і незважаючи на співчуття оточуючих, ви довго не зможете оправитися від цього удару.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Іва уві сні — знак світлого смутку. Можливо, якісь події викличуть у вас сльози, але ці ж сльози принесуть розраду.

Побачити засохлу вербу — це сигнал про те, що вам не слід пускати печаль в своє серце, інакше чорні думки можуть остаточно висушити і знесилити вас.

Садити вербу — вам необхідний відпочинок.

Сонник для всієї родини
Самотнє дерево над водою — швидка втрата. Вас чекає розлука з близькою людиною або смерть когось із вашого оточення. У найближчі кілька днів вам краще (по можливості) не встановлювати нові контакти з людьми і не знайомитися з жінками.

Іва, що знаходиться серед інших дерев — означає траур, якщо сниться по суботах і неділях. В інші дні тижня це символізує великі грошові втрати, витрати, які не окупляться.

Сонник від А до Я
Побачити в сні самотню вербу, зростаючу посеред поля — передвіщає великі клопоти, труднощі і ймовірність позбутися волі.

Плакуча верба, схилила свої віти над берегом річки — це знак розлуки з друзями через сумних подій.

Гуляти в сні по березі ставка, уздовж якого тягнуться низкою розлогі верби — говорить про те, що вам не слід приймати в штики ділову пораду, який може здатися спробою чинити на вас тиск, хоча згодом ви самі переконаєтеся, що це далеко не так.

Тримати в сні вербову гілку — наяву вам набридне образ життя, який ви ведете, і вам пристрасно захочеться змін.

Сонник Деніз Лінн
Верби — відрізняються надзвичайною грацією і гнучкістю. Чи готові ви згинатися і пересуватися по волі обставин, що склалися? Вчіться гнучкості.

Іву — часто розглядають як знак смутку і горя, так як вона отримала назву плакучої верби через своїх довгих, звисаючих вниз гілок. Людям здається, що вона впустила гілки від смутку.

Сонник XXI століття
Якщо ви бачите в сні вербу, що стоїть у полі — це віщує небезпеку тюремного ув’язнення, великі клопоти, труднощі.

Якщо ви бачите в сні себе сидячим на березі під вербою і насолоджується прохолодою в тіні — значить, вас чекають прикрощі і розбіжності в сім’ї або з одним.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі