Їхати. До чого сниться Їхати

Бачити сон, в якому ви їдете на машині — означає вашу активність і успіх у справах. Для закоханих їхати поруч в машині — знаменує вірність один одному, незважаючи на підступи суперників і суперниць.

Якщо ви уві сні верхи на коні переїжджаєте через прозорий струмок — наяву вас чекає удача, однак радість буде затьмарена чимось, якщо ви їдете не одні.

Їхати в сні на ліфті — означає, що в реальному житті ви швидко підніметеся до високого становища і розбагатієте, якщо ліфт рухається вгору. Їхати на ньому вниз — вас сокрушаться і обескуражат невдачі.

Їхати на велосипеді по вулиці — передвіщає, що ви безстрашно зустрінете і подолаєте всі перешкоди на своєму шляху до добробуту і щастя.

Їхати на мотоциклі — швидке вирішення складної проблеми, на автобусі — у вашому будинку на деякий час встановиться безлад через приїзд родичів здалеку.

Їхати у сні у вагоні метро або по ескалатору — означає, що ви скоро будете залучені в незвичайне підприємство, яке обернеться для вас сумними подіями або нескінченними клопотами.

Їхати на поїзді по безкрайніх просторах — до подорожі в далекі краї і розлуку з сім’єю.

Сучасний cовмещенний сонник
Сон, в якому ви кудись довго їхали, незалежно від транспортного засобу — дуже добрий, світлий знак, що говорить про те, що ви проведете чимало приємних, веселих годин в колі близьких вам людей, в теплій дружній атмосфері.

Східний жіночий сонник
Сни, в яких ти куди-небудь їдеш — віщують зміни.

Якщо їдеш в автомобілі — чекай прискорення в справах, все вирішиться дуже швидко.

Їхати на громадському транспорті (будь то автобус чи поїзд) — означає: тобі слід налаштуватися на зміни в житті. Їх масштаб буде залежати від того, як далеко ти маєш намір виїхати уві сні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі