Ієрогліф. До чого сниться Ієрогліф

Побачені уві сні ієрогліфи — передбачають, що ваші нерішучі судження щодо життєво важливого питання можуть стати причиною великого лиха та грошової втрати.

Уміти читати ієрогліфи — означає ваш майбутній успіх у подоланні якийсь труднощі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Незнайомі ієрогліфи уві сні — символ непізнаною таємниці. Нерідко такий сон підказує, що ви намагаєтеся мати свою думку в справах, в яких зовсім нічого не розумієте.

Навчитися уві сні читати ієрогліфи — знак того, що вам, можливо, вдасться знайти несподіване рішення якогось складного питання.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви виразно бачите перед собою якісь загадкові ієрогліфи — пророкує, що ваші нерішучі дії в критичній ситуації приведуть до негативних наслідків і ви втратите з таким трудом завойовану довіру.

Якщо вам здається, що ви розумієте написаний ієрогліфами текст і легко його читаєте — наяву вам забезпечений успіх у виконанні вкрай складною і відповідальної роботи.

Жіночий сонник
Побачені уві сні ієрогліфи — застерігають від нерішучості у вирішенні життєво важливого питання, яка може стати причиною серйозних неприємностей і грошових втрат.

Якщо ви змогли розшифрувати ієрогліфи — вас чекає успіх у подоланні всіх ваших труднощів.

Сонник закоханих
Ієрогліф — такий сон символізує вашу спробу розгадати справжні наміри вашого нинішнього партнера. Ви не знаєте, що йому від вас потрібно, і чи варто розраховувати на які б то не було відносини. Вам слід трохи потерпіти, скоро все стане на свої місця.

Писати ієрогліфи уві сні — означає, що ви не хочете, щоб будь-хто розгадав ваші почуття до нього. Ви боїтеся відмови і тому всіляко приховуєте свою симпатію.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні велику кількість ієрогліфів або просто написів незрозумілого змісту — вам властива схильність до нетрадиційних способів любові. Однак вони не принесуть очікуваного задоволення ні вам, ні тим більше вашому партнерові, який, цілком можливо, віддасть перевагу звичне екзотичному і покине ваше затишне гніздечко.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі