Їзда. До чого сниться Їзда

Їхати в сні на велосипеді — означає, що Ви дуже повільно рухаєтеся до поставленої мети. Можлива втрата великої суми грошей.

Якщо Вам сниться, що Ви їдете верхи на коні або у візку — це означає, що незабаром Ви досягнете дуже великих успіхів.

Молодій жінці такий сон — обіцяє знайомство із забезпеченим хлопцем. Це знайомство може привести до шлюбу.

Якщо Ви швидко їдете на машині — Ви справжній російська людина, яка з будь-якого самого поганого справи зможе отримати вигоду.

Якщо вам приснилося, що ви їздили на віслюку — ви станете об’єктом для незаслужених насмішок.

Людині, ездівшему уві сні на слоні — належить вельми приємне і веселе пригода, про який він довго буде згадувати з посмішкою.

Їзда на верблюді — обіцяє вам довгий і стомлююче подорож, можливо, в іншу країну.

Катання на корові або бику — говорить про те, що ви знемагає від неробства і не знаєте, чим себе зайняти, чого вам в даний момент хочеться.

Східний жіночий сонник
Тобі сниться, що від тривалої їзди за кермом автомобіля тебе хилить на сон — ти схильна брати всю відповідальність на себе і робити все самостійно.

Верхова їзда — свідчить: ти звикла контролювати все, що відбувається навколо.

Для молодої жінки сон, у якому від швидкої їзди на автомобілі у неї захоплює дух — означає: вона прагне встигнути занадто багато, забуваючи часом про справжнє призначення слабкої статі.

Еротичний сонник Данилової
Приснився їзда на коні або іншому тваринному — говорить про те, що якщо ви проявите більше ініціативи у відносинах з людиною, яка вас приваблює, дуже скоро ситуація зміниться в бажану для вас сторону. Не бійтеся експериментувати і пробувати щось оригінальне. Ваша сила, активність і сексуальність допоможе підкорити партнера і досягти таких вершин чуттєвості, про існування яких ви й не підозрювали.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі