Їжа. До чого сниться Їжа

Бачити у сні їжу — означає, що ви допускаєте недбале ставлення до документів, завдаючи цим шкоди найважливішим операціями в бізнесі.

Якщо вам сниться ваша самотня трапеза — це обіцяє вам незначні втрати.

Сприятливий сон, у якому ви їсте в приємному товаристві — він означає вигоду, успіх у справах.

Але якщо ви бачите, що ваша дочка (або офіціант) забирає Недоїдене вами м’ясну страву — вам доведеться пережити образу, нанесену людьми, яких ви не поважаєте.

Сонник Езопа
Їжа — цей символ асоціюється з достатком, гостинністю і дружелюбністю. Завжди вважалося, що працівникам в сім’ї, тобто чоловікам, потрібно віддавати кращий шматок.

Їжа, на думку наших предків — надсилалася богом, тому ніколи не можна було засуджувати те, що їси, всякої їжі потрібно радіти і дякувати Всевишнього за милість. Існував обряд поїдання їжі: їли з одного котла по черзі. У зв’язку з цим виникло ряд приказок про спорідненість. Вважалося, що чужі люди рідняться під час поїдання їжі з одного котла.

Бачити у сні, що ви сидите за столом, який заставлений безліччю страв, і старанно спустошуєте одну за одною тарілки — до гостей; вам належить підготувати складне і відповідальне захід; до хвороби.

Бачити людину, яка ледь тримається на ногах від голоду, але коли він сідає є, то втрачає свідомість — цей сон передвіщає несподівані клопоти з далекими родичами; до голоду; до нездужання; нещасного випадку на вулиці.

Бачити у сні стіл, повний їжі, який не викликає у вас ніякого почуття, крім байдужості, але ви через силу змушуєте себе сісти до столу і розумієте, що прийняли вірне рішення — цей сон передвіщає вольове рішення, яке належить прийняти найближчим часом; вам не подобається обстановка, яка вас оточує; ви будете брати участь у справі, яка суперечить вашому настрою і бажанням, але пізніше принесе задоволення.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Їжа у сні — символізує ваші потреби і відображає стан ваших справ.

Бачити у сні багато накритий стіл, якщо це видовище не викликає у вас надмірно сильних емоцій — хороший знак, що говорить, що найближчим часом ваші справи обіцяють йти успішно.

Якщо, дивлячись у сні на їжу, ви відчуваєте голод або поглинаєте смачні страви без усякої міри — такий сон говорить про те, що ваші бажання наяву навряд чи скоро здійсняться.

Багатій людині такий сон — може передвіщати втрату добробуту, для бідного ж — це просто емоційна компенсація за засмучення наяву.

Взагалі, є що-небудь у сні — не найкращий знак, який вказує на наявність у вашому житті незадоволених бажань або ж пророкує такі.

Купувати їжу у сні — передвіщає підвищені витрати, а для багатьох — втрати.

Окремі страви уві сні — мають певні значення й описані у відповідних статтях.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите якусь їжу — передвіщає, по-перше, хороший апетит з самого ранку і, по-друге, підвищену ділову активність протягом усього дня. Є у сні щось — значить або бути обманутим кимось, або ж самої надути когось.

Апетитна їжа, неотвязно переслідує вас у сні — до розлуки з рідними або розставання з одним.

Сьорбати уві сні через силу противну баланду, мало не помиї — наяву ви можете стати жертвою рекетирів або, що ймовірніше, тих, хто себе видає за таких. Блювота у сні від такої їжі віщує наяву втрату якої-небудь речі, зберігання якої в домашніх умовах небезпечно.

Готувати уві сні якусь їжу — означає, що до вас скоро перейде приємний обов’язок, з цього приводу готуйтеся зустріти кращих друзів і найдорожчих гостей.

Годувати когось своєю їжею і отримати при цьому комплімент на свою адресу — наяву вас чекають радісні вісті.

Якщо уві сні ви побачили себе снідають за столом, заваленим безліччю всякої їжі — це до сприятливих змін, особливо для людей розумової праці.

Обідній стіл, на диво убогий, в якому відсутня звична для вас їжа — означає, що незабаром життя дасть вам серйозний привід для глибоких роздумів про важливі життєві проблеми.

Їжа на самоті за вечерею — говорить про те, що похмурі думи, які долають вас останнім часом, поступляться місцем гарному настрою і оптимістичного погляду на події.

Сон, в якому ви їсте в гостях, підтримуючи бесіду з приємними людьми і нетерпляче смакуючи кожне блюдо — передвіщає вигоду й успіх у справах, а така їжа, як десерт, на якому ви зосередили основну увагу — обіцяє радість в любові.

Взагалі рослинна їжа уві сні — на відміну від тваринної їжі завжди віщує позитивні події і емоції.

Жіночий сонник
Бачити у сні їжу — означає, що ви недбалі у поводженні з документами, ніж наносите значної шкоди найважливішим операціями в бізнесі.

Трапеза на самоті — передвіщає незначні втрати.

Сон, в якому ви їсте в приємному товаристві — сприятливий, вас чекає вигода, успіх у справах.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви їсте в скоєному самоті — поганий знак, що передвіщає сімейні скандали, розрив закоханих, втрати в торгівлі, неврожай і корабельної аварії на морі.

Якщо у сні Ви їсте в приємній компанії з іншими людьми — це віщує вірну дружбу і видатні успіхи в торгівлі або в справі, якою Ви займаєтесь. Ви будете дуже щасливі в шлюбі, люблячи дружину і будучи улюбленим нею безмежно.

Сонник закоханих
Чоловікові сниться велика кількість їжі — в реальному житті він володіє неконтрольованим сексуальним апетитом. Іноді ви збуджуєтеся від одного погляду на миловидну жінку і подумки тут же лягайте з нею в ліжко.

Якщо ж приснилося, що їжі на столі мало — це означає, що партнерка виявиться фригидной. Жінкам такий сон — передвіщає роман з партнером, у якого часті невдачі в сексі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі