Ізюм. До чого сниться Ізюм

Бачити у сні, що ви їсте родзинки — означає, що занепад духу затьмарить ваші надії, коли вони вже, схоже, будуть близькі до здійснення.

Сонник Фрейда
Бачити або їсти родзинки уві сні — вам судилося пережити невелике любовну пригоду, в яке ви поринете, не роздумуючи. І хоча воно не буде мати ніякого серйозного продовження, шкодувати про те, що трапилося ви ні краплі не будете.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться родзинки — це означає, що ви будете страждати, тому що не здійсниться ваша надія зустріти вірного супутника життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ізюм уві сні — говорить про неабиякою душевної втоми. Схоже, ви занадто багато енергії витратили на рішення якоїсь справи, а тому вам не заважає як слід відпочити і освіжити свої сили.

У той же час, бачити уві сні булочку з родзинками — хороший знак, що передвіщає несподівані і приємні сюрпризи на тлі загального благополуччя.

Сонник від А до Я
Бачити у сні родзинки — передвіщає розчарування від того, що близький успіх обернеться поразкою, настільки несподіваним, що у вас просто опустяться руки і ви впадете в сумне й похмуре настрій.

Якщо уві сні ви їсте прекрасний родзинки сорти кишмиш — значить, наяву вас чекають дрібні засмучення.

Бачити у сні, як хтось їсть родзинки — до радісних подій і сімейному спокою. Купувати родзинки і піч здобу з родзинками — наяву ризикуєте потрапити в безглузду і двозначну ситуацію.

Сонник XXI століття
Бачити або їсти родзинки уві сні — до багатства, щастя, радості, але в любові — до огорчениям; поганий родзинки є — до нерозділеного кохання.

Сонник Білого мага
Якщо вам приснилося, що ви купували родзинки — це видає ваше прагнення до легкого життя. Ви чомусь вважаєте, що трудитися зобов’язані коні, а вам і так все піднесуть на блюдечку із золотою облямівкою. Можливо, що й піднесуть: але хто, що і коли — це ще питання!

Якщо вам приснилося, як ви виколупували з булки ізюм — значить, в реальному житті ви в даний момент займаєтеся абсолютно безрезультатним і безнадійною справою. Не намагайтеся його «витягнути», так як даремно витрачені сили і час не повернути.

Сонник закоханих
Ласувати уві сні родзинками — до любовного пригоди, через який ви втратите голову і навіть не задумаєтеся про наслідки несподіваного захоплення. Закінчиться воно так само швидко, як і почалося, однак шкодувати про подію ви не будете.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі