Кабак. До чого сниться Кабак

Сон, в якому ви перебуваєте в переповненому чоловіками шинку, при цьому одна — не може нічим вас порадувати. Швидше за все, ви дозволите собі розслабитися, навіть більше, ніж розслабитися, що, з цілком зрозумілих причин, буде неправильно витлумачено представниками протилежної статі.

Сучасний cовмещенний сонник
Бачити у сні шинок, родючий кубло, з вічно п’яними і перекошеними від злоби особами завсідників — такий сон передвіщає скандал в поважному домі, куди ви будете запрошені в гості і де ваш супутник втратить контроль над собою і наговорить багато зайвого.

Шукати в шинку свого чоловіка (дружину) — передвіщає найсердечніші стосунки зі своєю половиною.

Бачити себе в сні в ролі господині шинку — вам нагадають про давнє борг.

Сонник від А до Я
Бачити у сні шинок як родючий кубло з морем ллється горілки і пивом і вічно п’яними і перекошеними від безпричинної злоби особами завсідників — такий сон передвіщає скандал в поважному домі, куди ви будете запрошені в гості і де ваш найдорожчий чоловік втратить контроль над собою і накоїть такого , що ні в якому сні не присниться.

Шукати в шинку свого чоловіка — передвіщає наяву найсердечніші відносини з ним. Бачити себе в сні в ролі господині шинку — вам нагадають про давнє борг.

Еротичний сонник Данилової
Відвідувати у сні шинок разом зі своїми друзями — до запрошення в гості, де до вас звернуться з вельми недвозначним пропозицією.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі