Кабан. До чого сниться Кабан

Бачити у сні жирних, запеклих кабанів — пророкує вам пожвавлення в торговельній та діловій сферах.

Худі кабани — пророкують занепокоєння і засмучення.

Побачити свиню із приплодом — обіцяє багатий урожай селянам і успіх у справах для інших.

Чути вереск кабанів — означає неприємні новини. Цей сон пророкує прикрість через чиєїсь смерті чи розчарування винагородою, отриманими за виконання важливої ​​роботи.

Годувати уві сні своїх власних свиней — означає в майбутньому збільшення вашого особистого майна.

Торгувати кабанами — знак того, що ви станете власником значної власності, однак цьому має передувати великі зусилля і енергійна діяльність.

Сонник Езопа
Кабан — є символом лютості, злості та жорстокості.

Так що, якщо ви побачили в сновидінні кабана — то в реальному житті вам довелося зіткнутися з людським злом, яке трансформувалося у вашій підсвідомості в цього жорстокого лісового звіра.

Побачити в сні кабана, який об дерево точить свої ікла — сон попереджає вас про серйозну небезпеку. Уникнути її ви зможете лише в тому випадку, якщо заздалегідь будете прораховувати всі свої дії.

Якщо вам приснилося, що на вас нападає кабан — то це означає, що незабаром вас чекає зустріч зі злим, дуже жорстокою людиною, який постарається зашкодити вашій кар’єрі і зруйнувати ваше сімейне життя.

Побачити в сні пораненого кабана — знак того, що найближчим часом вам вдасться здобути перемогу над своїми таємними ворогами і покласти край всім злим пліткам, які ходять про вас.

Битися уві сні з розлюченим кабаном — означає, що вам вдасться розгадати підступи своїх ворогів і не допустити того, щоб вас втягнули в сумнівне захід, який міг би принести не тільки фінансовий крах, а й безчестя.

Спостерігати уві сні за відпочиваючим кабаном — погана ознака. Такий сон означає, що ваші вороги чекають відповідного моменту, щоб завдати вам сильний, жорстокий удар, від якого ви навряд чи зможете оговтатися.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дикий кабан у сні — знак того, що ви заплуталися у своїх справах і ваше благополуччя може серйозно похитнутися.

Домашній відгодований кабанчик — передвіщає успіх від занять справами, які не відрізняються зайвою легкістю, але здатні принести хороший дохід.

Бачити кабанів в грязі або годувати їх — попередження про можливі конфлікти, пов’язаних з грошима або господарством.

Різати кабана чи бачити це з боку — ознака того, що через якогось майнового спору ваші справи можуть серйозно похитнутися.

Сонник Хассе
Дикого кабана — клопіт; бачити біжить — уникнути небезпеки; застрелити — тебе чекає небезпечний випадок; ловити — радість.

Сонник від А до Я
Бачити у сні кабана як дикого вепра — передвіщає зустріч наяву з людиною, яку слід побоюватися і цуратися, бо від нього виходить велике зло для вас, а також великі клопоти для вашої родини.

Якщо уві сні кабан тікає від вас — наяву вдасться уникнути багатьох неприємностей. Полювати на кабанів — радість прийде у ваш будинок. Убити дикого кабана — вам загрожує нещасний випадок або хвороба під час епідемії.

Бачити у сні кабанів як самців домашньої свині — віщує добрий хід справи у фінансових справах і торгівлі. Величезний, жирний кабан — обіцяє хороший врожай і успішну підготовку до зими всім зайнятим у сільському господарстві.

Чути в сні гучний вереск кабанів — передвіщає сумні новини, повідомлення про чиюсь смерть або розчарування з приводу мізерну оплату за виконану у великому обсязі роботу.

Сон, в якому ви годуєте домашніх кабанчиків — говорить про зростання добробуту і розширенні сфери ділових інтересів. Якщо у вашому сні хтось раптом перетворюється на кабана наяву — це віщує безрозсудне відкидання вигідних пропозицій про заміжжя, про що згодом доведеться не раз пошкодувати.

Бачити кабана, що валяється в бруді — означає, що ваші вороги зроблять спроби нашкодити вам, скориставшись тим моментом, коли ви будете абсолютно беззахисні.

Купувати у сні кабана — передвіщає, що ви можете отримати якусь власність за умови активізації зусиль і ряду поступок з вашого боку на користь конкурентів. Продавати кабана живого — наяву випробуєте безмежне щастя, продавати м’ясо кабана — остерігайтеся каверз від лукавих друзів. Готувати кабаняче м’ясо — доставити біль рідним і близьким своїми безглуздими витівками. Є у сні м’ясо кабана — до далекій дорозі.

Жіночий сонник
Бачити у сні жирних, запеклих кабанів — передвістя жвавій торговій та ділової діяльності.

Продавати кабанів — знак того, що ви станете власником значної власності, однак для цього вам належить грунтовно попрацювати.

Худі кабани — сняться до занепокоєнь і огорчениям.

Свиня з поросятами — до багатого врожаю або успішному веденню справ.

Годувати уві сні власних свиней — означає значне зростання добробуту в майбутньому.

Сонник Деніз Лінн
Кабан — може бути символом вседозволеності. Це також може бути вираженням егоїзму. Чи відчуваєте ви, що не отримали своєї частки або не поділитися з тим, з ким мали ділитися?

Також кабан — може символізувати і неохайність.

У житті кабан — сильне і розумна тварина, проте люди приписують йому негативні якості. Володієте ви цінними, на ваш погляд, якостями, які здаються неприємними оточуючим?

Сонник XXI століття
Кабан, побачений у сні — символ непримиренного ворога, злого людини.

Кабан, нападник або переслідує вас — сниться до неприємностей.

Приснився вам весь в бруді борів — передвістя успіху в розпочатій справі і вдале завершення всіх інших.

Дівчині бачити уві сні кабана — до шлюбного пропозицією, заміжній жінці — до підозр чоловіка.

Сонник Білого мага
Кабан — символ чогось неприборканого, не підкоряється ніяким доводам розуму і пристойності.

Якщо уві сні ви бачили кабана — значить, в недалекому майбутньому вам доведеться мати справу з неприборканим людиною. Щоб пояснити цій людині-кабану вашу точку зору на події, вам буде потрібно багато сил і терпіння. Швидше за все, мова йде про почуття одного вашого знайомого, який вважатиме непотрібним приховувати свою палкість. Обережно: як би вам не хотілося бути різким і жорстким, цього робити не можна, тому що заборона може викликати невдоволення, і, як наслідок, лють нестриманого людини.

Бачити в сні себе самого в образі кабана — наяву ви забороняєте собі робити багато чого, що для вас дуже важливо. Можливо, у вас є справді вагомі приводи і мотиви такого самообмеження, але чи не вважаєте ви, що такий контроль над своїми власними бажаннями може призвести до внутрішнього зриву? Подумайте ще раз, і зрозумієте, що краще хоча б трохи послабити віжки.

Побачити в сні, що кабан в люті мчить вам назустріч, а ви в паніці намагаєтеся сховатися від нього — означає скоріше сварку з близькою і дорогою для вас людиною. Сварка виявиться дуже довгим, і можливо, хороші відносини з цією людиною у вас вже більше ніколи не налагодяться.

Сонник закоханих
Кабан — символізує жорстокість у ваших інтимних відносинах.

Сон, в якому на вас нападає кабан — говорить про те, що в сексуальному житті вам не подобається виконувати бажання партнера, так як ви їх не поділяєте.

Якщо вам сниться, що ви воюєте з кабаном — це означає, що незабаром ви посваритеся з партнером, так як ваші погляди на секс не збігаються. Однак потім ви помиріться, що буде супроводжуватися бурхливим сплеском пристрасті.

Той, що біжить кабан — символізує ваше бажання займатися сексом, хоча в даний час у вас занадто багато справ і ви не приділяєте інтимного життя достатньо уваги. Вам слід дати собі перепочинок — постійна гонка до добра не доведе, ви ж не машина.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі