Кабель. До чого сниться Кабель

Електричний кабель, особливо якщо він оголений уві сні — символізує важкий, напружений відрізок життя. При цьому чим довше кабель, тим довше може тягнутися складний період. Такі сни зазвичай підказують, що ваші нерви на взводі, і вам давно вже не заважає як-небудь розслабитися, знявши напругу.

Обірваний електричний кабель — попередження про можливе нервовому зриві. Будьте обережні і постарайтеся не перевтомлюватися!

Телефонний кабель або провід — зазвичай означають якісь переговори чи пояснення.

Довжина телефонного кабелю — символічно відображає тривалість ваших відносин з ким-небудь.

Занадто короткий або обірваний телефонний кабель — знак того, що якісь відносини незабаром можуть перерватися.

Якщо телефонний кабель протягнуть на стовпах — сон говорить про певну невизначеність відносин.

Провисшие над землею телефонні дроти — підказують, що відносини з кимось знаходяться під загрозою і в будь-який момент можуть ослабнути.

Бачити у сні, як хтось простягає телефонний кабель — знак того, що вас чекає довгий період налагодження відносин з новими людьми.

Хороший сон, в якому ви бачите, що телефонний кабель надійно укладають у землю — це передвіщає, що нові відносини будуть міцними і тривалими.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви копаєте землю і натикаєтеся на кабель — це попереджає про небезпеку вам наяву небезпеки в результаті нещасного випадку. Бачити обірваний кабель, що знаходиться під напругою — чекає важка позаурочна робота, що загрожує перенапруженням і хворобою.

Сонник XXI століття
Побачити в сні тонкий електричний кабель — до по отриманню звісток здалеку, якщо кабель дуже товстий — отримане звістка буде дуже приємним для вас.

Сонник Мандрівника
Кабель (з’єднувальний) — підключених до нових енергетичних джерел; обмін, спілкування, знайомство — отримання нової інформації.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі