Кабінет. До чого сниться Кабінет

Кабінет начальника або чиновника уві сні — це нагадування про якусь проблему, яка поволі турбує вас, але яку наяву ви випустили з виду або ж не здатні вирішити своїми силами.

Власний робочий кабінет — це теж нагадування про невирішені питання.

У будь-якому випадку обстановка кабінету — нерідко здатна дати додатковий ключ до розгадки. Наприклад, якщо в робочому кабінеті ви побачили диван чи ліжко, такий сон говорить про те, що ви розслабилися і запустили свої справи.

Сонник від А до Я
Опинитися в сні у величезній кабінеті мало не самого міністра в присутності багатьох незнайомих людей, які задають вам численні запитання, на які ви не можете відповісти — такий сон говорить про те, що ви потрапите в незнайомий колектив, де відчуєте себе зайвою.

Сонник XXI століття
Приснився кабінет — до розголошення особистих справ.

Працювати в окремому кабінеті — до хвороби чоловіка або дружини, до несподіваного горя.

Страшний безлад, влаштований у сні вами в кабінеті — попередження про можливу небезпеку для когось із членів сім’ї.

Еротичний сонник Данилової
Бачити лікарняний кабінет — до неприємностей, до реальної хвороби. Будьте обережні у своїх сексуальних контактах, а також зверніть увагу на поведінку постійного партнера. Саме він стане причиною виниклих труднощів.

Робочий кабінет, розкішно обставлений — ви марите про красу і казкової пристрасті, тоді як в реальному житті змушені миритися з сірою дійсністю — партнером, схильним міркувати, ніж діяти, і власними нереалізованими мріями та бажаннями.

Езотеричний сонник
Кабінет начальника — метіте на його місце. Вас гризе честолюбство.

Свій, робочий якщо він є наяву — то ви перетрудилися, пора відпочити, якщо немає прийшов час зайнятися серйозною справою.

«Окремий» в ресторані — вас чекає самотність, якщо вчасно не переглянете свою поведінку. Вас вважають егоїстом.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі