Каблук. До чого сниться Каблук

Каблук уві сні — це символ, що відображає вольові якості.

Масивний, важкий каблук — знак сильної волі і наполегливості. Якщо уві сні ви звернули увагу на такий каблук — це можна розцінити як заклик проявити в якомусь питанні характер. Нерідко, втім, такий сон — попереджає, що хтось збирається «натиснути» на вас.

Високий каблук — знак незалежного характеру і впевненості в собі.

Стоптаний або занадто низький каблук — говорить про ослаблення вольових якостей.

Зламаний каблук — попередження про те, що помилки у взаєминах з людьми можуть серйозно зашкодити вашому становищу. Такий сон попереджає: ваші спроби «натиснути» на кого-небудь можуть скінчитися безрезультатно або навіть плачевно!

Жіночий сонник
Якщо вам приснилося, що у вас несподівано зламався каблук — вас не чекає нічого хорошого. Будьте готові заздалегідь подбати про свою репутацію.

Купуючи у сні туфлі на високих підборах — ви тим самим сигналізуєте оточуючим, що мають намір повністю змінити своє життя.

А от якщо ви віддаєте перевагу у сні взувати туфлі на невисокому широкому каблуці — насправді вам більше не хочеться ніяких змін — навпаки, вам так хочеться відпочити і встановити стабільні відносини.

Сонник від А до Я
Побачений у сні каблук — передвістя проблем з насідають кредиторами, від яких не будете знати куди сховатися. Стоптані каблуки — захопитеся азартними іграми, відірвані — програєтеся дочиста, лагодити каблуки — залізете в борги.

Сонник XXI століття
Бачити у сні стоптані каблуки — до зміни в справах, що відлетів каблук — до швидкої удачі, нові каблуки — до нового заняття.

Якщо сниться застряглий каблук — задуманий задум не здійснився.

Сонник закоханих
Якщо чоловікові сниться жінка у взутті на високих підборах — це означає, що він схильний сексуальним фантазіям, але втілити їх не може. Вам варто бути рішучіше — таким, яким ви себе уявляєте і яким хочете бути. Цей сон підштовхує вас до зміни свого життя.

Жінка, якій сниться, що вона йде в туфлях на високих підборах — незадоволена своїм особистим життям. Вам потрібно розкріпачитися і бути самою собою.

Зламаний каблук — сниться до переживань, які ви відчуваєте з приводу невдачі в сексі. Ви думаєте, що і наступного разу все буде так само, тому вже поставили хрест на своєму інтимному житті. Не все так погано — це може трапитися з кожним. Вам слід спробувати знову все з тим же партнером — цілком імовірно, що другий раз виявиться вдаліше першого.

Чоловік, якому сниться, що він йде з жінкою, у якої зламаний каблук — воліє займати чільну роль в сексі. Він звик, що йому підкоряються і виконують всі його бажання.

Сонник Мандрівника
Каблук — заняття; відлетів — удача; високі підбори — для жінки визнання; для чоловіка — домагання, відповідальність; стоптані — обридлі справи, стосунки.

Еротичний сонник Данилової
Якщо чоловікові сниться жіноче взуття з високими, гострими підборами — цілком можливо, що в найближчому майбутньому його чекає знайомство з жінкою, яка стане ідеальною сексуальної партнеркою.

Жінкам подібне сновидіння не обіцяє нічого хорошого — прагнення панувати і перемагати стане причиною невдач в любов і секс.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі