Качка. До чого сниться Качка

Є качку уві сні — вам не варто розраховувати на те, що ваш партнер зміниться і перестане до вас ставитися так, як вам не подобається. Краще все вирішити вже зараз: якщо вас щось не влаштовує, перестаньте спілкуватися з цією людиною, тим більше так тісно.

Стріляти качок на полюванні — не вірте своїм очам, коли побачите щось дивне в поведінці близької вам людини. Все, що він робить, не є прямим доказом того, як він до вас ставиться насправді.

Бачити плаваючих у воді або летять кудись качок — до поїздки, в результаті якої ви дізнаєтеся щось дуже цікаве про свого партнера. Найголовніше — вміло розпорядитися отриманою інформацією.

Качка, як і інші водоплавні птахи — символізує дитини.

Качка, плаваюча у воді або врятована з води — символізує проблеми, пов’язані з вагітністю і народженням дитини.

Полювання на качок — символізують ваше неприязне ставлення до дітей, які заважають вам жити, а особливо заважають вашому сексуальному житті.

Убита або потрошеная качка — говорить про вашому прагненні вступити в сексуальний контакт з неповнолітнім.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Качки уві сні — віщують турботи, клопоти і порожні розмови.

Якщо у вашому сновидінні качки виглядають відгодованими і доглянутими — сон підказує, що, незважаючи на деяку метушню, справи ваші обіцяють йти добре.

Полювання на качок у сні — знак того, що вам слід бути напоготові, щоб не упустити можливу удачу. Бути може, спрацює якийсь хитрий план, придуманий вами, або ж випадково підвернеться цікаву справу.

Сонник для всієї родини
Пливуча від вас качка — обіцяє швидке подорож.

Домашня качка — передвіщає благополуччя в домі, в сім’ї.

Летюча до вас качка — принесе радість у вашу сім’ю.

Сон, побачений з вівторка на середу — передвіщає гарні деньки, в які найкраще відправитися на природу.

Сон з середи на четвер — знак того, що ваші спроби чинити комусь підтримку не принесуть результату.

Сонник Хассе
Качку бачити — помиришся з недругом; плаваючих — візьмеш участь у важливій конференції; ловити — тобі повідомлять щось важливе; обскубувати пір’я — склоки і незгоду; їсти — достаток.

Сонник від А до Я
Бачити у сні стадо качок, що йдуть до водоймища — насправді помиріться з коханим після довгої сварки. Плаваючі качки — віщують участь у важливому заході, який вам доведеться пропустити через хворобу. Полювання на качок — передвістя непередбачених обставин і нездійснених надій.

Летючі качки — віщують щасливий шлюб, гармонію в сімейних відносинах, достаток у домі.

Обскубувати уві сні качку — до втрати грошей; готувати в духовці, запікаючи з яблуками — втручання у ваше особисте життя батьків, що ігнорують ваші інтереси; тушкована качка — знак достатку.

Є у сні жирну, спливала соком качку — передвіщає прекрасні перспективи на майбутнє; копчена, апетитно пахне димком качка — до розкоші і достатку.

Англійська сонник
Якщо Ви бачите летять качок — це до багатства, а якщо бачите їх плаваючими по дзеркальній гладі вод — це хороший знак для торговців, ремісників і їх сімей. Люблячі можуть впевнено розраховувати на те, що майбутнє принесе їм щастя, спокій і достаток.

Якщо Ви бачите качок пірнаючими і вправно хапаючими корм — цей сон передвіщає Вам важку і нудну роботу і рабську залежність від інших.

Якщо у сні Ви дивитеся на красиву качку, що пливе поряд з селезнем — сон означає, що бажана весілля незабаром відбудеться ».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі