Кафе. До чого сниться Кафе

Якщо Вам приснилося, що Ви увійшли в кафе — наяву Вас очікує нове знайомство з представником протилежної статі. Для ділової людини такий сон — є попередженням про те, що не варто покладатися на ненадійного партнера по бізнесу.

Сидіти в кафе з другом або подругою — обіцяє Вам приємні враження від спілкування з близькою людиною.

Якщо у сні Ви сидите в кафе з представником протилежної статі — Вас очікує інтимний зв’язок або легкий флірт.

Бути офіціантом в кафе — попереджає: Ваш знайомий використовує Вас у своїх цілях.

Якщо жінці сниться, що вона офіціантка в кафе — її улюблений людина нещира з нею або веде подвійну гру.

Змотувати в їжі нитки з котушки — до довгої і важкої роботи, після її виконання перед вами відкриються дуже райдужні перспективи.

Намотувати на котушку нитки — до розчарувань.

Купувати котушку ниток — до сліз.

Сонник від А до Я
Сон, де ви опинилися в кафе — це передвістя розбіжностей з близькими людьми по несерйозного питання.

Бути в кафе з знайомими і просто базікати, перечікуючи негоду — означає, що наяву витратите час на незначні розмови з людьми, від яких важко звільнитися.

Зайти в сні в кафе, щоб перекусити — передвіщає велике навантаження на роботі.

Сонник XXI століття
Побачити в сні, як ви сидите в кафе — означає, що наяву вам належить важка боротьба з тим, з ким ви зовсім не очікували.

Запрошувати у сні когось у кафе — означає, що ви намагаєтеся домогтися поваги і визнання, але вибрали для цього неправильний шлях.

Побачити в сні невелику закусочну — означає, що наяву вам належить прийняти відповідальне рішення, щоб дозволити стоять перед вами проблеми.

Відвідати уві сні Макдональдс або шикарну закусочну — означає, що через свою необачність ви не скористаєтеся можливостями, що з’явилися, про що в подальшому будете шкодувати.

Для жінки сон, у якому вона бачить або відвідує Макдональдс — може бути передвістям з’явилася на її шляху суперниці чи з’ясування стосунків з дружиною коханця.

Відвідати уві сні невелике бістро або маленьке, але затишне кафе — знак того, що незабаром вас запросить в гості чи на аудієнцію дуже впливова людина.

Відвідати уві сні ресторан — передвістя сімейних сварок або плутанини в справах.

Еротичний сонник Данилової
Бачити себе в сні сидячим за столиком у літньому кафе — ви занурені в милі серцю спогади і ризикуєте упустити реальний шанс випробувати справжнє щастя в обіймах люблячого людини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі