Кайдани. До чого сняться Кайдани

Бачити себе закутим у кайдани — говорить про те, що Ваша робота зажадає від Вас повної самовіддачі і напруження всіх сил.

Дівчині такий сон — обіцяє ревнивого чоловіка.

Намагатися звільнитися від кайданів уві сні — наяву Ваші вчинки не будуть прийняті оточуючими і це повалить Вас у зневіру на довгий час.

Бачити рабів у кайданах — пророкує, що близькій людині потрібно Ваша допомога, якої Ви не зможете йому відмовити, і будете винагороджені.

Якщо Вам сниться, що в печері або руднику працюють закуті в кайдани люди — Вас змусять прийняти на себе зобов’язання, з якими Ви не в змозі впоратися.

Якщо уві сні Вам вдається розімкнути кайдани — це передвіщає Вам приємний відпочинок у веселій компанії.

Вагітній жінці цей сон — обіцяє успішні пологи.

Сонник Хассе
Кайдани залізні — самотня старість; дзвеніти кайданами — тривога; бути закутим — твої справи посунутися; зривати — енергія допоможе тобі добитися поваги.

Сонник від А до Я
Приснилися кайдани — символізують несвободу, залежність від примхи іншої людини. Іржаві кайдани з довгим ланцюгом — віщують самотню старість.

Чути в сні брязкіт кайданів — наяву випробуєте тривогу і гірке розчарування в любові.

Перепилювати уві сні кайдани, звільняючи свого коханого — в житті невичерпна енергія і величезна працездатність допоможуть домогтися поваги, добробуту та міцного життєвого успіху.

Якщо уві сні ви бачите себе закутий у кайдани — наяву ваші справи підуть повним ходом, проте в особистому житті буде безліч переживань і сліз.

Еротичний сонник Данилової
Бачити свої ноги або руки в кайданах — до розчарування у власних можливостях. Ваша спроба вразити кого-небудь за допомогою нетрадиційних способів сексуальної поведінки не увінчалися успіхом. Навпаки, ви ризикуєте стати об’єктом насмішок.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі