Какао. До чого сниться Какао

Бачити у сні какао — означає, що ви будете підтримувати дружбу з неприємними людьми, щоб використовувати їх в корисливих цілях, для просування по службі або для розваги.

Сонник закоханих
Какао, приснилося жінці — означає, що вона вийде заміж за розрахунком за людину, яка їй неприємний.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Какао в чашці — зазвичай є знаком нормального перебігу справ і спокійного проведення часу в колі знайомих і друзів. Таке ж значення зазвичай має сон, в якому ви бачите зерна какао.

Какао в порошку або гранулах — знак того, що ваші добрі відносини з кимось можуть бути дещо затьмарені.

Сонник від А до Я
Бачити у сні какао в порошку — передвіщає вимушені приятельські стосунки з людьми, які вам неприємні, але необхідні для вирішення особистих проблем і залагодження виробничих питань, що повинно послужити вашій кар’єрі.

Готувати уві сні гаряче какао з молоком — говорить про те, що якщо ви підтримаєте тенденцію зростання вашого добробуту, то незабаром це принесе вам нечувані доходи. Пити в сні свіже какао віщує процвітання після короткого періоду несприятливих подій.

Остигле і несмачне або без цукру какао — знак хвороби і прикрих розчарувань. Якщо ви уві сні пригощаєте когось какао — значить, наяву ви дуже добре забезпечите тих, хто залежить від вас. Купувати какао — обіцяє вам відповідних партнерів в роботі, які прийдуть на зміну не задовольняло вас.

Еротичний сонник Данилової
Пити гаряче какао — сон означає, що ваші стосунки з близькою людиною відрізняються нещирістю, але не з вашої вини. Вам не завадило б частіше цікавитися, де вечорами пропадає ваша друга половина і чому б їй не проводити ці вечори в межах вашої загальної спальні.

Готувати какао — ви занадто вимогливі в сексі. Стримуйте амбіції, подбайте про потреби коханої людини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі