Кактус. До чого сниться Кактус

Кактус у сні — символізує тяготи, позбавлення та душевну запеклість. Нерідко такий сон може передвіщати людині розорення, причиною якого стане його надмірна жорсткість і озлобленість. У таких випадках кращим виходом буде спробувати пом’якшити свій характер і не забувати приказку про те, що ласкаве теля двох маток ссе.

Сонник від А до Я
Бачити у сні кактус — означає, що середовище і люди, які вас оточують, не підходять вашим нахилам і вимогам. Поливати кактуси — наяву проявити турботу про людину, яку залишили без уваги та догляду навіть найближчі люди.

Якщо уві сні ви спостерігаєте квітучий кактус, що випустив дивовижний за красою квітка — в реальному житті вам посміхнеться рідкісне щастя.

Сонник Деніз Лінн
Кактус — може вказувати на те, що вас чекає неприємна ситуація. Постарайтеся переглянути своє життя і знайти в ній «колючі» епізоди.

Кактус — може означати те, до чого не слід торкатися. Чи є людина, яка боїться вашого дотику, або ви самі не хочете, щоб вас чіпали? Постарайтеся створити безпечне середовище існування для вас обох.

Сонник XXI століття
Кактуси — сняться до зустрічі з душевною черствістю, брехливим другом, холодним відносинам з друзями, до можливої ​​платі за свої необдумані вчинки, щоб вони не спричинили за собою серйозні наслідки.

Кактуси в горщиках — уособлюють вашу душевну черствість і відчуженість, багато колючих кактусів — означають, що злі і погані думки заважають вам правильно сприймати дійсність.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі