Калач. До чого сниться Калач

Бачити у сні калачі — до успіху в комерції і великий наживи, чого, однак, доведеться присвятити весь свій час без залишку.

Купувати здобні калачі — передвіщає довгий і марне ходіння по інстанціях.

Піч у сні калачі з маком — в реальному житті опинитеся в боргах, як у шовках.

Їсти калачі — передвіщає марні клопоти і помилкову тривогу.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви їсте калач — це означає сталість і розміреність в сексуальному житті. Але це не влаштовує вас, так як ви любите нестандартний секс. Обговоріть це з партнером, можливо, він зрозуміє вас.

Сон, в якому ви купуєте калач — свідчить про те, що ви відчуваєте потяг до людини, яка не проявляє по відношенню до вас ніяких почуттів, принаймні, зовні. У цьому випадку вам слід сказати йому про свої почуття — бути може, він просто боїться проявити ініціативу.

Пригощати калачем когось уві сні — означає ваше бажання зайнятися екзотичним сексом. Ймовірно, ви поїдете куди-небудь, і там вам представиться можливість втілити свої бажання в життя. Ні в якому разі не пропустіть свій шанс!

Сонник Фрейда
Купувати у сні калач — ви намагаєтеся звернути на себе увагу людини, до якого відчуваєте сильний потяг.

Якщо ви прямо скажете йому про це або якимось чином недвозначно дасте зрозуміти, чого ви від нього хочете — то успіх прийде набагато швидше. Не стримуйте себе, ваші емоції та бажання красномовніше всіх ваших слів.

Є у сні калач — в реальності ваша сексуальне життя стала спокійною і навіть розміреним, але це вам не підходить, так як ви віддаєте перевагу спонтанний, незапланований секс, якого з тих чи інших причин позбавлені. Слід дати це зрозуміти вашому партнерові можливо, ваші бажання співпадуть.

Пригощати когось калачем у сні — вам захочеться екзотичної любові, приміром, ви вирушите у відрядження або просто на відпочинок і там відчуєте щось таке, що досі вам ніколи не доводилося відчувати. Якщо з’явиться можливість відправитися куди-небудь, ні в якому разі не втрачайте її.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі