Календар. До чого сниться Календар

Бачити у сні, що ви тримаєте в руках календар — означає, що ви будете дуже акуратні і методичні у своїх звичках протягом усього року.

Просто побачити календар — означає розчарування у своїх розрахунках.

Уважне читання календаря, вивчення його — передвіщає вам у майбутньому занепокоєння по дрібницях; ви будете збентежені і засмучені тим, що, по суті, не варто вашої уваги.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Календар уві сні — це пряме нагадування про терміни. При цьому дата на календарі найчастіше має яке-небудь символічне значення.

Відривний календар — говорить про те, що терміни, відведені на ті чи інші справи, підтискають, і якщо в них не вкластися, час може піти безповоротно.

Гортати календар уві сні — означає, що вашим планам не вистачає визначеності.

Втратити або шукати календар — знак того, що наяву ви забули про щось важливе та ризикуєте втратити час.

Сонник від А до Я
Бачити у сні календар — знак того, що успіху в житті ви можете досягти тільки через тяжкий, часом нестерпний працю. Викидати старий календар — до сплати боргів. Шукати в календарі, який нині день тижня або число місяця, і виявити, що календар торішній — такий сон передвіщає невірні розрахунки в збиток собі.

Читати уві сні від нічого робити старі календарі — наяву отримати безглузде, нудне і нудне заняття. Бачити календар у когось в руках — означає, що ви будете вкрай педантичні в стосунках з підлеглими, постійно дотримуючись між собою і ними певну дистанцію.

Купувати у сні новий календар — передвіщає вам найближчим часом дрібні клопоти. Підпалювати календар або розтоплювати їм піч — означає, що наяву ви будете збентежені і засмучені тим, що не заслуговує на особливу увагу.

Жіночий сонник
Тримати в сні календар в руках — означає акуратність і методичність у ваших звичках протягом усього року.

Просто бачити календар — до невдалих розрахунками в ваших планах.

Вивчення, читання календаря — передвіщає постійне занепокоєння, досаду і збентеженість з приводу речей дрібних і порожніх за своєю суттю.

Сонник XXI століття
Бачити у сні календар — до приємного здивування, читати його уважно — застереження: ви можете розчаруватися в своїх планах.

Еротичний сонник Данилової
Побачити в сні календар — до розчарування, відмови від намічених планів і надій по відношенню до близької людини. Тих, хто збирався найближчим часом зв’язати себе узами шлюбу, цей сон змусить задуматися про доцільність своїх дій.

Якщо ви тримаєте календар в руках і перегортаєте його — найближчим часом вам слід бути гранично обережним, уважним і чуйним. Інакше майбутня зустріч з коханим може стати останньою.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі