Камін. До чого сниться Камін

Бачити у сні камін — означає, що у вашому житті трапиться щось дуже неприємне. Ви отримаєте занадто поспішне повідомлення про хворобу.

Спускатися вниз по димоходу — обіцяє печаль.

Бачити камін, зарослий плющем або виноградною лозою — віщує щастя, що очікує вас після печалі і втрати родичів.

Бачити вогонь, що горить в каміні — означає, що для вас настає щось дуже хороше.

Ховатися біля каміна — горе й сумніви відвідають вас, справи турбуватимуться.

Для молодої жінки, бачити в сні, що вона спускається вниз по димоходу — передвіщає, що вона зробить щось недоречне, що порушує правила пристойності, чим викличе жах оточуючих.

Підійматися ж вгору по каміну — говорить про те, що їй вдасться уникнути якоїсь біди, уготованной їй.
Якщо вам сниться, що ви бачите підставку для дров в каміні — то це знак ваших майбутніх добрих відносин з друзями.

Заглянути в сні в порожній камін без вогню і дров — передвіщає різні прикрості.

Сонник закоханих
Дівчина, якій сниться, що вона спускається по димоходу — в реальному житті зробить ганебний вчинок, який викличе гнів оточуючих її людей. Однак якщо вона піднімається вгору по димоходу, це означає, що вона зможе уникнути поганого впливу нечесної людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Порожній камін без дров і вогню у сні — символізує неприємності, пов’язані з внутрішнім спустошенням, самотністю або проблемами в сім’ї.

Камін, в якому затишно і мирно горить вогонь — означає, що так само радісно і благополучно будуть складатися ваші відносини з близькими.

Закопчений камін, вогонь в якому горить дуже сильно — може означати, що відносини в родині сильно напружені, і розбушувалися пристрасті обпалюють душу вам і вашим домочадцям.

Сонник від А до Я
Бачити у сні камін — до багатьох неприємностей, в тому числі втрати роботи і захворюванню когось із близьких, якщо камін без вогню. Бачити камін з палаючими в ньому дровами — навпаки, віщує отримання хорошої посади і міцне здоров’я.

Сидіти у сні, гріючись біля каміна — наяву потрапите в неприємну пригоду з трагічним результатом. Розпалювати камін — знак втішною, спокійною і мирною обстановки в сім’ї.

Якщо камін чадить і не розпалюється — отримаєте сумні звістки від далеких родичів.

Сильне полум’я в каміні — означає радість і гарний настрій від приємного суспільства і безтурботного відпочинку на лоні природи. Топка каміна, закрита гратчастим або скляним екраном — віщує щастя і полегшення після тривалої хвороби. Мерзнути біля палаючого каміна, який не гріє — до сумних подій, нещасного випадку з близькими і дорогими для вас людьми.

Тріснута кладка каміна — говорить про те, що у вас відбудеться розкол з друзями на грунті ділових інтересів. Закопчений, весь у сажі камін — говорить про те, що вас очорнити недоброзичливці, але вам вдасться уникнути багатьох неприємностей. Топити камін вугіллям — знак благополучної любові і сімейного щастя.

Залазити у сні в камін — наяву піддатися серйозної небезпеки на дорозі. Бачити когось у каміні — надасте допомогу постраждалим і знедоленим.

Сонник XXI століття
Бачити у сні камін з вогнем — до благополуччя.

Якщо приснилося, що ви сидите у згаслого каміна — чекайте неприємної події.

Веселий вогонь у каміні — є знаком гарного повороту подій.

Сон про те, що ви розпалюєте камін — означає, що ви будете втягнуті в конфлікт.

Паруючий камін — знак затяжного спору або конфлікту, а якщо в сні ви сидите біля каміна гріючи ноги — це знак пригоди, яка може закінчитися для вас несприятливо.

Еротичний сонник Данилової
Бачити камін з палаючими в ньому дровами — на радість: ви нарешті позбудетеся від власних сумнівів і переживань і зможете по-достоїнству оцінити свого партнера.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі