Камінь. До чого сниться Камінь

Камені в сні — попереджають про численні труднощі та невдачі.

Пробиратися у сні серед каменів або скель — знак того, що ця нерівна і важка дорога буде вашою, принаймні, на найближче майбутнє.

Якщо ви ведете видобуток в залізорудних скелях — це означає, що після багатьох безуспішних спроб ви, нарешті, досягнете бажаного результату у своїй справі.

Дрібні камінчики і галька — означають легкі неприємності.

Кидати в сні камені — знак того, що у вас виникне необхідність когось застерегти.

Якщо ви вирішите кинути у сні каменем у нападника на вас людину — значить, ви подолаєте підстерігають вас зло завдяки вашому невсипущому увазі до справедливості і законності.

Сонник закоханих
Бачити камені для закоханих — означає перешкоди на шляху любові.

Якщо вам сниться, що ви бачите видобуток в кам’яних скелях — це означає, що в кінці кінців ви будете щасливі з коханою людиною.

Сон, в якому ви кидаєте камені — означає, що вам доведеться застерегти коханої людини від вчинення дурного вчинку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Камінь, побачений у сні — найчастіше означає попередження про очікують попереду труднощі і перешкоди.

Дорога, усипана камінням — знак того, що шлях, який ви обрали собі, виявиться нелегким і тернистим. При цьому чим більше каменів на шляху, ніж важче їх подолати — тим більше перешкод вас очікує в реальному житті.

Дренаж — до прикрих, але не занадто великим утрудненням і неприємностей.

Окатанние водою камені уві сні — символізують терпіння і життєвий досвід. Знайти або побачити гарний камінь — знак того, що деякі проблеми обернуться благом. Не виключено, що там, де ви очікували знайти перешкоду, вас чекає несподіваний подарунок долі.

Бачити красиве споруда, побудована з оброблених каменів — знак того, що вам належить займатися нелегкими справами, однак і результат буде грунтовним і міцним. Чим краще у сні виглядає кам’яна споруда, тим і успіх обіцяє бути значніше.

У сні дорогоцінні камені — символізують силу ваших емоцій і пристрастей, не обов’язково пов’язаних з багатством.

Бачити дорогоцінні камені, якщо їх вигляд не заворожує і не засліплює вас — знак того, що почуття здатні прикрасити ваше життя і попереду вас чекають приємні, цікаві події.

У той же час, якщо блиск дорогоцінного каміння у вашому сні занадто сильний, а емоції б’ють через край — такий сон зазвичай попереджає про можливі розчаруваннях, пов’язаних з нездійсненними мріями.

Сонник Хассе
Камінь дорогоцінний — отримати помилкове судження про речі; втратити — станеш жертвою віроломства; мати багато — будеш мати захист; бачити дорогоцінний — піддасися осуду; на кордоні — пошкодити здоров’я; спіткнутися об камінь придорожній — пишіть заповіт; тесаний — переживете важкі часи; шліфований — велика радість; йти по них — переляк; розбивати або товкти — отримати земельну власність; кидати каміння — викличеш спір; бути занедбаним — мати ворогів; обтісувати — отримати нагороду по заслугах; доставляється на споруду — Не відкладай підприємства.

Сонник від А до Я
Бачити у сні камені — до утруднення в справах і хворобам близьких людей. Кидати каміння — наяву викликати суперечку або послужити об’єктом пліток. Йти по камінню — переживете сильний переляк. Йти по кам’янистій дорозі — випробуєте муки від непосильної праці.

Піднімати камінь із землі — передвіщає невдачу в справах. Якщо вас у сні закидають камінням — значить, наяву почуєте про себе погану думку. Дертися вгору по кам’яних кручах — передвістя численних труднощів і невдач, воістину сізіфової праці.

Рятуватися від котиться на вас граду каміння — знак того, що ваш життєвий шлях буде прямим, але нелегким, проте призведе до заслуженого успіху. Бути уві сні похованою під кам’яною лавиною — значить, наяву дозволите собі відгукнутися погано про хороше, по суті, людині, до якого чомусь ставитеся з упередженістю і неприязню.

Бачити себе в сні працюючої на каменоломні — передвіщає повільне просування службовими сходами. Тягати важкі камені на собі — означає, що після багатьох безуспішних спроб ви нарешті досягнете бажаного результату у своїй справі. Обтісувати уві сні величезні камені віщує наступ важкою смуги у вашому житті, повної негараздів і поневірянь.

Іти в сні по прибережній гальці — наяву вас спіткають дрібні неприємності і прикрі невдачі.

Займатися видобутком гравію — всі починання, вжиті найближчим часом, будуть свідомо приречені на неуспіх.

Бачити у сні булижники обіцяє доброзичливе і приємне оточення, булижники в бруківці — до втрати друзів, які покинуть вас ненадовго, а виявиться, що назавжди. Побачений у сні граніт віщує успіх у важкій справі.

Мармур — означає, що наближається час фінансових успіхів, але в любові станеться прикрий спад та охолодження. Спостерігати, як полірують мармур — означає можливість отримати спадщину, що, однак, потребують чималих клопотів і численних ходінь по самим різним інстанціям. Розбитий мармур — передвіщає немилість начальства і можливий відхід з роботи.

Бачити у сні точильний камінь — знак гострої тривоги або занепокоєння, що змусить вас звернути найсерйознішу увагу на свої справи, якщо ви хочете уникнути труднощів; можливо, вам доведеться відправитися в дальню і важку поїздку. Шліфувальний камінь — обіцяє велику радість в найближчому майбутньому.

Сон, в якому ви тримаєте в руці кварц — передвіщає, що наяву доведеться мати справу з дуже важким по характеру людиною. Кам’яне вугілля — передвіщає важкий і невдячна праця, кам’яна сіль — до сліз і розладу сімейних справ.

Закладка першого каменя при початку будівництва — передвіщає успішне завершення розпочатого великого справи. Бачити у сні дорогоцінні камені — говорить про те, що в житті можете помилитися, прийнявши бажане за дійсне.

Сонник XXI століття
Бачити у сні камені — означає, що наяву вам належить займатися важкою роботою.

Побачити в сні бордюрний камінь або цегла — передвістя ризикованого або небезпечного заняття.

Кидати в сні камінь — до пліток, сварки; піднімати його з землі — до досягнення успіху в чому-небудь; якщо він дорогоцінний — вас чекає швидкий успіх у справах.

Спотикатися об каміння — до нещастя; стояти або ходити по камінню — до невдалого збігу обставин, несприятливого часу для будь-яких починань.

Обтесаний камінь — знаменує початок важкого часу.

Сидіти на каменях — до важливих подій.

Рухати величезний камінь у сні — передвістя популярності, благополуччя в сім’ї; лежати на камені — до великої удачі; грати дрібними камінчиками — до народження сина.

Якщо ви сиплете уві сні гравій на дорогу — це передвістя того, що ви зможете вчасно уникнути небезпеки або збитків завдяки своїй обережності і моторності.

Якщо вам наснився булижник — це означає, що ви опинитеся в доброзичливому і сприятливому оточенні, вашим зусиллям буде супроводжувати успіх.

Розбитий булижник — означає втрату одного.

Бачити у сні, як дівчина прогулюється по бруківці — передвістя появи у неї привабливих суперниць, що може надовго вивести її з рівноваги.

Взагалі приснився булижник — спонукає тих, хто його бачить, розвивати в собі терпимість до думки інших і доброзичливу поблажливість.

Якщо ви ходите у сні по гальці — значить, вас чекає нудне суспільство, від якого вам не так-то просто буде позбутися.

Каменоломня — сниться до повільного просуванню по службових сходах.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні великий камінь і намагатися зрушити його зі свого шляху — ваші спроби знайти упевненість в собі шляхом демонстрації сексуальних здібностей своєму партнерові не приведуть до очікуваних результатів.

Безліч каменів різної величини — остерігайтеся неприємностей. Цілком імовірно, що їх причиною стане з’ясування відносин з партнером.

Езотеричний сонник
Камінь на дорозі — перешкода на шляху; з написами — згадайте своїх предків, їхній досвід; на роздоріжжі — виберіть щось одне, не будете служити двом панам; надгробний — перевірте горло, гланди.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі