Канал. До чого сниться Канал

Бачити воду в каналі брудною і зацвітають — передвіщає хворобу, шлункові розлади, підступи ворогів.

Але якщо води чисті — вам належить спокійне життя і відданість друзів.

Для молодої жінки у сні ковзати в човні по каналу — означає цнотливе строге життя і обожнює її чоловіка.

Якщо вона перейшла канал по мосту над чистою водою і збирає папороть й інші рослини на березі — вона буде насолоджуватися всю життям задоволеннями і досягне висот світського успіху.

Але якщо вода каламутна — вона буде часто виявлятися в мережах зніяковілості, утруднень і стане жертвою нервових зривів, якщо тільки вона не сприйме цей сон як попередження.

Сонник закоханих
Якщо жінці чи дівчині сниться, що вона ковзає в човні по спокійній воді каналу — це означає, що вона проживе строгу і цнотливе життя, а чоловік буде любити і поважати її.

Якщо ж у сні дівчина перейде через канал з чистою водою по мосту, а потім буде збирати різні рослини на березі — це означає, що вона буде все життя віддаватися задоволення і досягне успіху і видного положення в суспільстві.

Однак якщо вода в каналі брудна і каламутна — це обіцяє їй труднощі. Вона буде бентежитися і переживати з приводу любові, через що вельми можливий нервовий зрив.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Канал уві сні — символ вашої життєвої енергії і практичності.

Якщо ви бачите в сні рівний канал, повний чистої води — значить, ваші енергія і цілеспрямованість рано чи пізно принесуть заслужені плоди: успіхи в справах, стабільність в сім’ї, повагу колег і друзів.

Брудний, зарослий канал з каламутною водою — знак того, що або ви спрямовуєте свою енергію в негідну русло, або лінь або інші причини сковують ваші життєві сили, не даючи вам розгорнутися на повну міць. Такий сон попереджає про можливі неприємності або невдачі в справах і нагадує, що несприятливе становище справ — лише наслідок вашого внутрішнього настрою.

Плисти по каналу, який з’єднує дві водойми — передвістя прийдешніх змін, творцем яких є ви самі. Такий сон означає, що ви контролюєте ситуацію і впевнено йдете до поставленої нової мети.

Сонник від А до Я
Бачити у сні водний канал — передвіщає нові цікаві знайомства. Якщо ви пливете по каналу в весловому човні — незабаром відпочинете від турбот і хвилювань далеко від дому і роботи. Плисти за великим каналу на прогулянковому теплоході — значить наяву взяти на себе більшу відповідальність за долі багатьох людей.

Канал з чистою водою і мальовничими берегами, порослими рясної зеленню — хороший знак, що пророкує сердечні стосунки в сім’ї і повне взаєморозуміння з діловими партнерами. Запущений канал або засмічений всякими відходами — до хвороби і багатьом турботам, від яких голова піде обертом.

Проходити через канал по мосту або переїжджати на поромі — наяву подолаєте всі перепони на шляху до життєвого успіху і стабільному благополуччю. Перепливати канал — піддатися несподіваною і сильною небезпеки.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться канал з чистою водою — вам належить спокійна, помірна життя і відданість друзів.

Брудна, затхле вода — передвіщає хворобу, шлункові розлади. Можливі конфлікти з недругами.

Для молодої жінки — ковзання в човні по каналу з чистою водою означає цнотливу строге життя і обожнювання чоловіка.

Якщо вода каламутна — вона буде часто відчувати труднощі і збентеження. Їй слід оберігати себе від нервових зривів.

Сонник Деніз Лінн
Канал — довгий вузький прохід, часто асоціюється з пологами. Цей символ може ставитися як до звичайних пологів, так і до народження нових аспектів вашого Я на духовному чи емоційному рівні.

Канал також — може символізувати спрямований і вузький емоційний вихід. Оскільки вода символізує емоції, канал є тим вузьким проходом, крізь який протікає вода.

Сонник XXI століття
Бачити у сні канал з брудною водою — до хвороби, розладів травлення, з чистою водою — до спокійного життя і відданості друзів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі