Канарейка. До чого сниться Канарейка

Бачити у сні цю славну невсипущу — означає несподівані задоволення.

Для молодої жінки — бачити в сні, що у, неї є прекрасна канарка, означає високі почесті, успіхи в літературних справах або щасливе здійснення юнацької любовної мрії.

Бачити у сні, що вам подарували канарку — означає бажане спадщину.

Випустити канарку — означає, що вас чекає розчарування в найдорожчих вам бажаннях.

Бачити у сні, що канарка вмирає — обіцяє невірність друзів.

Пурхають і співаючі канарки в розкішних апартаментах — віщують задоволення, насолоди, свято і життя вишуканої витонченості, багатства і приносять задоволення дружніх відносин.

Сонник закоханих
Канарейка — передвіщає задоволення.

Дівчина, якій сниться, що в неї є канарка — доб’ється високого становища в суспільстві. Такий сон обіцяє їй зустріч з людиною, в якого вона буде закохана довгий час, і щасливий шлюб з ним.

Побачити в сні смерть канарки — обіцяє самотність і втрату коханого.

Канарки, що пурхають в розкішних кімнатах — віщують удачу в любові, радісні зустрічі з коханим, подорожі.

Однак якщо в приміщенні неприродне освітлення — це означає, що жінці варто бути обережною, інакше вона ризикує впасти жертвою лестощів нечесної людини. Такий сон небезпечний для дівчини, яка занадто довірлива.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Канарейка уві сні — символізує ніжні почуття, які живуть у вашому серці.

Бачити канарку, випурхнула з клітки — передвіщає, що ваші емоції готові вирватися на свободу. Закоханим такий сон віщує швидке визнання в любові.

Якщо за канаркою полює кішка — цим образом сон закликає вас до обережності, можливо, хтось збирається відвести у вас предмет вашого обожнювання.

Мертва канарейка — передвіщає крах надії.

Якщо канарка здохла в клітці — такий сон вказує на те, що вам не слід приховувати і стримувати свої почуття, інакше щастя може пройти повз вас.

Бачити клітку спорожнілій — знак серцевого розчарування.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите канарку — передвіщає зустріч з дорогою приятелькою, з якою можна відвести душу в грунтовної і відвертої розмови. Годувати канарок уві сні — незабаром відчуєте величезне щастя від визнання ваших заслуг.

Ловити уві сні літаючу по кімнаті канарку — до щасливого і радісної звістки. Чути спів канарок — передвістя підстерігають вас спокус розкішного життя, купленої ціною безчестя, обману і розорення своїх близьких.

Канарейка, що сидить у клітці — говорить про те, що вам нададуть високі почесті, обплутають лестощами і прославлять неіснуючі заслуги і все тільки для того, щоб отримати вашу згоду, давши яке, ви обмежите свою свободу.

Випускати канарку з клітки на волю — означає, що вас чекає розчарування в коханій людині, якій особиста свобода дорожче всього на світі. Отримати в подарунок канарку — до зубожіння вашого сімейного бюджету в результаті втрати роботи і зрослих потреб.

Сонник XXI століття
Побачена у сні канарка — символ майбутньої лестощів, фальші у відносинах і обману.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви почули спів канарки — Ви можете бути впевнені, що Ваше весілля не за горами. Ваш майбутній будинок стане справжнім сімейним гніздечком: красивим, багатим і затишним. Вас будуть оточувати любов і ніжність дружини (чоловіка).

Заміжня жінка, що побачила уві сні двох пташок в клітці — незабаром народить близнюків.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі