Канава. До чого сниться Канава

Падати в сні в канаву — до занепаду в справах і особистому втрати; але якщо ви її перестрибуєте — то це означає, що своєю поведінкою ви змусите забути підозри у скоєні вами колись гріхах.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Канава уві сні — знак довгого перешкоди. Швидше за все, якась проблема багато років заважає вам або ж якесь утруднення, з яким вам належить зіткнутися, загрожує затягнутися надовго.

Найчастіше канава — символізує якийсь конфлікт і розрив відносин з партнером або іншому.

Якщо канава заважає вам пройти — це означає, що наяву конфронтація може зашкодити вашим справам.

Впасти в канаву — знак того, що ваші спроби досягти примирення в сварці ще більше погіршать становище. Бути може, час для компромісу ще не настав або ж ви обрали невірний шлях.

Бачити канаву засипаній — передвістя швидкого рішення застарілого конфлікту.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви копаєте канаву — є знак туги матеріального становища, в яке ви можете потрапити в будь-який момент, хоча зовні на сьогоднішній момент про це начебто нічого не віщує.

Впасти в канаву — передвіщає погіршення справ і смерть близького родича.

Закапувати канаву — означає, що наяву реабілітуєтеся себе в очах оточуючих, перед якими до цього постали в спотвореному уявленні.

Жіночий сонник
Падати в сні в канаву — до занепаду в справах і особистому втрати.

Якщо ви перестрибнули її — своєю поведінкою ви відведете від себе всі підозри в провинах, скоєних вами колись.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви копаєте канаву — це означає, що незабаром вас хтось поставить в дуже скрутне становище.

Бачити канаву або йти вздовж неї — означає, що у вас є можливість знайти шлях до уcпexy; переступити або перестрибнути її — символ того, що ви подолаєте труднощі, які виникли.

Якщо ви перескакуєте рів уві сні — значить, досягнете мети; бачите його — вам належить робити хороші справи; впасти в рів — до втрати грошей.

Глибокий рів сниться до нещастя, але якщо він подоланий — вас чекає успіх після нещасть і невдач.

Копати у сні траншею — до важкої виснажливої ​​роботи; закопувати її — до завершення складної роботи; перестрибувати через неї — на жаль про те, що трапилося.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви звалилися в канаву — чекайте великих потрясінь. Нещастя почнуть буквально сипатися на Вас. Торговцю такий сон — передвіщає банкрутство.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі