Капкан. До чого сниться Капкан

Розставляти уві сні капкани — означає, що для досягнення своїх цілей ви підете на все.

Якщо уві сні ви потрапили в капкан — значить ваші супротивники переможуть.

Якщо ж вам сниться, що ви зловили когось у капкан — ви досягнете успіху в будь-якій справі.

Бачити у сні порожній капкан — означає прийдешню невдачу в найближчому майбутньому.

Зламаний капкан — пророкує невдачу в справах і можливу хворобу когось із близьких.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Капкан уві сні — застерігає від необережних, непродуманих кроків. Разом з тим, сон говорить, що якщо наяву ви потрапили у важку ситуацію, то не намагайтеся негайно вирватися з неї — краще постарайтеся спокійно оцінити обстановку і знайти реальний вихід із пастки.

Бачити розставлені капкани — означає, що ви близькі до того, щоб зробити фатальну помилку.

Звір, спійманий в капкан уві сні — вказує, що вам не слід довіряти своїм почуттям і покладатися на інтуїцію, інакше чуття може вас підвести.

Якщо ж наяву ви самі будуєте кому-небудь пастку, то сон про капканах — передвіщає вам деяку удачу у вашому сумнівній справі, але разом з тим він попереджає про те, що і у вас з часом можуть виникнути серйозні проблеми.

Сонник від А до Я
Бачити у сні капкан — передвіщає образливу невдачу в найближчому майбутньому, проте зневірятися не варто, бо слідом за цим піде смуга суцільного везіння. Сон, в якому ви потрапили в капкан, преболяче затиснути вам ногу — наяву розлучитеся з чимось дуже для вас дорогим.

Ставити уві сні капкани — передвіщає вашу рішучість піти на крайні заходи заради того, щоб задовольнити свою спрагу помсти. Якщо в ваш капкан догодили ваші найлютіші вороги — стало бути, вам забезпечено успіх в будь-якому зробленому справі.

Бачити у сні капкан, в якому хтось побував, але звільнився, вирвавшись з нього — говорить про те, що ваші супротивники виявляться сильнішими і хитріше вас. Якщо при цьому капкан зламаний — вас будуть переслідувати хвороби і постійні невдачі в справах.

Сонник XXI століття
Сіли уві сні ви розставляєте капкани — значить, заради досягнення своїх цілей ви підете на все.

Бачити у сні, що ваша нога чи рука потрапила в капкан — до великих неприємностей і перемозі ваших противників; ви зловили когось у капкан — до успіху в будь-якій справі.

Порожній капкан — до невдач в найближчому майбутньому, зламаний — до хвороби ваших близьких.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі